Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

11 Yaşındaki Çocuk İntihar Girişiminde Bulundu Sebebi Göz Doldurdu!

  • 19 Ocak 2019
  • 380 kez görüntülendi.
11 Yaşındaki Çocuk İntihar Girişiminde Bulundu Sebebi Göz Doldurdu!
Konu Altı

Kocaeli’de haftada toplam olarak 2 kez görme hakkı bulunan pilot babası aracılığıyla avukatı ve icra memurlarıyla birlikte alınmak istenen 11 yaşındaki küçük çocuk intihar girişiminde bulundu.

Kocaeli sınırları içerisinde yer alan Darıca ilçesinde ikamet etmekte olan 2011 yılında XL Model Kraliçesi olan Gözde Bahadır’ın henüz 11 yaşında olan küçük oğlu, haftada sadece 2 gün görme hakkı bulunan babası aracılığıyla avukat ve icra memurlarıyla birlikte alınmak istendi. Bunun ardından 11 yaşındaki küçük çocuk hemen evin penceresine çıktı ve intihar etmek istedi. Babasıyla telefonda görüşme yapan 11 yaşındaki küçük çocuk gitmeyeceğini söylediğinde avukatlar ve icra memurları olay yerinden hemen ayrıldılar.

Anne Fondöteni Sildi, Morluklar Ortaya Çıktı

2011 yılı içerisinde Türkiye’nin en güzel büyük beden mankeni olarak seçilmeyi başaran 42 yaşındaki Gözde Bahadır, 2003 yılında 48 yaşındaki pilot B.Ö.A ile hayatını birleştirdi. 2010 yılında ayrılan çiftin 2008 yılında hayata gözlerini açan çocuğu B.B.A’nın velayeti ise annesine verildi. Mahkeme, çocuğun haftada  2 kez babası tarafından alınması noktasında karar verdi.

Haftanın 2 günü çocuğunu eski eşinin evinden alarak zaman geçiren B.Ö.A, bu esnada İ.G.A ile hayatını birleştirdi. 2014 yılına kadar yasal olarak çocuğunu alma noktasında ihmal etmeden çocuğunu alan baba, çocuğunu uçuşu olduğu günlerde ise ikinci kez evlendiği yeni eşine bırakıyordu. Ancak 2014 yılının Eylül ayı içerisinde üvey anneden çocuğunu teslim alan annesi Gözde Bahadır, çocuğun yüzündeki fondötenleri fark etti ve hemen fondöteni sildi. Ardından ise çocuğun yüzündeki morlukları gördü.

Mahkemeden 3.740 TL Para Cezası Aldı

Gözde Bahadır, 72 yaşındaki babası Şemsettin Bahadır ile birlikte polise giderek şikayetçi oldu. Gözde Bahadır hastaneye giderek “sol göz ve sağ göz üstünde çürükler var, sol kulak ve karın bölgesinde çuruklar var” raporu aldı ve savcılığa başvurdu.

Gözde Bahadır tarafından yapılan iddiaya göre mahkeme, üvey anne İ.G.S. için küçük çocuğu darp ettiği sebebiyle 3.740 TL para cezası verdi. Yine Gözde Bahadır tarafından yapılan iddiaya göre eski eşi ise bu olayla birlikte çocuğuyla bağını kesti. 31 Aralık 2018 tarihinde ise çocuğun babası tarafından alınıp Cumartesi günü geri annesine teslim edilmesiyle ilgili karar çıktı.

Avukat, İcra Memuru ve Polis Geldi

Dün de baba B.Ö.A’nın avukatı, icra memuru, 2 tane psikolog ve polislerle birlikte Gözde Bahadır’ın evine gidildi. Avukat, mahkeme kararı olduğunu ve çocuğu almadan ne yazık ki alandan ayrılamayacaklarını belirtti. Eve girip çocukla konuşmaya başlayan psikologlar ise çocuğun babasına gitmek istemediğini ve gidemeyeceğini söyledi.

Buna rağmen avukat ve icra memurları mahkeme kararı olduğundan dolayı kararı mecburen uygulamak zorunda olduklarını belirtti.

Ardından ise küçük çocuk cama çıkarak intihar etmek istedi. Babası çocukla telefonla konuştu ve çocuğun babasına gitmeyeceğini söylemesiyle avukat ve icra memurları alandan ayrıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ