Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

13 Haziran 2018 günlük burç yorumu

  • 14 Haziran 2018
  • 479 kez görüntülendi.
13 Haziran 2018 günlük burç yorumu
Konu Altı

13 Haziran 2018 günlük burç yorumu14 saat önce

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 13 Haziran 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 13 Haziran 2018 KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün şaşkın bir haliniz var. Hayal gücünüz ve sanatsal yetenekleriniz keskin. Sezgileriniz bilhassa uyumludur. Başkalarının düşünceleri ve duyguları sizin sandığınızdan daha açık. Bir noktada kendinizi huzursuz hissedebilir, baş dağıtmak için yürüyüşe çıkmayı düşünebilirsiniz. Yürüyebildiğiniz kadar yürüyün. Endorfin salınımını artırın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bağlı olduğunuz bir öbek size birdenbire yakınlaşabilir. öbek üyeleri arasında bir aile duygusu gelişebilir. Üyelerden biri size duygusal ve cazibeli gelecek. Bu vaziyet dikkatinizden kaçmışsa bir kez daha dikkatle bakın. Arkadaşlarınızla ilişkileriniz çok kuvvetli. Bazı tartışmalar arasında içten konuşmalar gerçekleşebilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, aile üyeleri bugün topluluğa çıkmak isteyebilir, belki bir festival veya mitinge katılabilirsiniz. Bunları yapmak için mükemmel bir gün. Özellikle enerjik ve coşkulu hissediyorsunuz. Bazı enteresan insanlarla tanışabilirsiniz. Zihniniz, konferans veya konuşmalar tarafından teşvik edilecek. Bir an evvel arabaya atlayın, dışarı çıkın ve eğlencenin tadını çıkarın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, uzakta yaşayan aile üyeleri bir ziyaret yapmayı planlıyor olabilir ve bugün biraz tartışabilirsiniz. Birçok telefon görüşmesi veya e-posta alışverişi yapılabilir. Başka bir ülkeye geçmeyi düşünüyorsanız, kati planlamalar yapmamaya çalışın. Planlarınız heyecan verici olabilir, ancak gelecekle ilgili bazı tahminler işinize yarayacaktır.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bir aile üyesinin paylaştığı analizler, gelirinizi artırmanın olası yollarını ayrım etmenizi sağlayacak. Parayla ilgili bir sürü evrak elinize geçebilir. Bu müspet bir gelişmedir, kesinlikle durumunuz hakkında iyi hissetmelisiniz. Derinlemesine araştırma yapmak için harika bir gün. Sezgileriniz yüksek. Sizi ilgilendiren herhangi bir meselenin kalbine inmeye uygunsunuz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün herhangi bir yasal evrakı yürütmeniz gerekiyorsa, bunu yapmak için daha iyi bir gün olamaz. İlişkiler, bilhassa duygusal olanlar, bilhassa sıcak, destekleyici ve ödüllendirici olacak. Yeni ve enteresan insanlar yolunuza çıkabilir. En az biriyle anında bir bağ kurmanız mümkün. Yalnızsanız, bugün heyecan verici biriyle tanışabilirsiniz. Sosyal olaylar sevindirici ve uyarıcı olacak.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, ev ve aile bugün odak noktanız olacak. Evin etrafında çalışmak çok zamanınızı alabilir. Evinizi ve çevresini daha güzel bir hale getirmek isteyebilirsiniz. Bahçeyle uğraşmak size iyi gelecektir. Yeni bir aş kitabından tarifler denemek isterseniz, bunu yapmak için güzel bir gün. Yemekle ilgili yaratıcı dürtüleriniz her vakit yüksek.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün kuvvetli bir kader duygusu sizi yeni birine yönlendirebilir. Potansiyel yakın dost veya duygusal bir partner olabilir. Bu kişiye karşı istekli olmanıza karşın kendinizi koruma altına alacaksınız. Sanatsal faaliyetler artan sezgilerinizden, fiziksel ve zihinsel enerjinizden yararlanacak. Parlamanıza az kaldı, o günü bekleyin!

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün aile üyeleri arasında bazı duygular açığa çıkabilir. Bu sizin için rahatsız edici olacak. Başkalarının kavgalarına karışmaktan kaçınmalısınız. Böyle zamanlarda, söylenmemesi gereken çok şey söylenebilir ve özürler her vakit telafi edemez. Fiziksel enerjiniz yüksek olduğu için evde iş yapmak için harika bir gün.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bir akrabayı rahatsız eden veya öfkeli biri, bugün size sempatik ve yatıştırıcı kelimeler söyleyebilir. Aslında söylediklerinden daha fazlasını hissediyor. İster bir arkadaşa bir name yazın, isterseniz bir roman yazmaya başlayın, yazmak için harika bir gün. Kelimelere olan yeteneğiniz çok fazla. Bir grupla konuşmayı planlıyorsanız, bu konuşmada kelimelerin özgürce akacağını bilmelisiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, uzun zamandır yitik olan bir eşyayı bugün bulabilirisiniz. Bulunca mutluluktan gözleriniz dolacak. Kendinize daha çok paha vermelisiniz. Evvel kendinize güvenin, daha sonra çevrenizde emniyet problemi yaşayan insanlara destek olun. Gelirinizi yükseltmek için yeni fırsatlar elde edeceksiniz.. Onlardan en iyi şekilde yararlanın.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün harika bir gün olacak. Fiziksel enerjiniz iyi, harika görünüyor ve harika hissediyorsunuz. Günün çoğunu evde geçirmek isteseniz de, alaka çekici planlar ve enteresan insanlardan etkilenebilirsiniz. Duygularınızı anlatım etme yeteneğiniz de yüksek, bu yüzden bazı uyarıcı ve etkileyici konuşmalara amade olun.

13.06.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ