Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

14 Erkekle Fuhuş Yaparken Suçüstü Baskın Yapılan Farklı Uyruklardan 3 Kadından Birinde HIV Virüsüne Rastlanıldı!

  • 21 Aralık 2018
  • 491 kez görüntülendi.
14 Erkekle Fuhuş Yaparken Suçüstü Baskın Yapılan Farklı Uyruklardan 3 Kadından Birinde HIV Virüsüne Rastlanıldı!
Konu Altı

Bolu’da toplam 14 erkekle birlikte fuhuş yaparken polis ekipleri tarafından yapılan suçüstü operasyonla birlikte yakalanan Ukrayna, Moldova ve Özbekistan uyruklu 3 kadın, yapılan sağlık kontrollerinin sonrasında sınır dışı edilerek ülkelerine gönderildi. Özbekistan uyruklu kadının kanında ise son derece tehlikeli olan ve cinsellik yoluyla bulaşan HIV virüsüne rastlanıldı.

Bolu sınırları içerisinde bulunan Göynük ilçesinde, geçtiğimiz hafta Salı günü gerçekleştirilen fuhuş operasyonu kapsamında bir köy evinde toplam 14 erkekle fuhuş yaparken suçüstü yakalanan farklı uyruklardan 3 kadın sağlık kontrolünün sonrasında sınır dışı edildi. Ukrayna, Moldova ve Özbekistan uyruklu kadınlardan Özbekistan uyruklu olan C.R.’nin sağlık kontrolü sonucuna bakıldığında durum çok kötü. Kanında HIV virüsü olduğu tespit edildi. Bu durum para cezası alarak serbest kalan erkeklere henüz tebliğ edilmedi. Jandarma tarafından bildirilecek. Fuhuşta aracı olarak yer alan 1 kişi ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

3 Kadın İle 14 Erkek Fuhuş Yaparken Basıldı

Göynük İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, aldığı bir istihbaratla birlikte ilçeye bağlı Sünnet köyüne operasyon amacıyla gitti. Ekipler, geçen salı günü fuhşa aracılık ettiği iddia edilmekte olan bir kişinin evine direkt olarak operasyon düzenledi. Savcılık kararıyla birlikte yapılan söz konusu operasyonda evde Türk olmayan Ukrayna, Özbekistan ve Moldova uyruklu 3 kadın bulundu. Bu 3 kadınla ilişkiye giren 14 erkeğe de rastlandı. Fuhşa aracılık ettiği iddia edilmekte olan 1 kişi ile birlikte evden toplam 18 kişi çıktı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ