Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

14 Haziran 2018 günlük burç yorumu

  • 14 Haziran 2018
  • 555 kez görüntülendi.
14 Haziran 2018 günlük burç yorumu
Konu Altı

14 Haziran 2018 günlük burç yorumu10 saat önce

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 14 Haziran 2018 Perşembe gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 14 Haziran 2018 KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, değişik fikirlere sahip insanlarla tanışmayı seviyorsunuz. Siz de bugün tanışacağınız kişilere çekici gelebilirsiniz. Muhtemelen bu insanlardan biriyle işbirliği yapacaksınız. Ama biraz tereddüt yaşanabilir. Fazlasıyla tuhaf özelliklere sahip bu kişinin size karşı dürüst olduğundan emin olmalısınız. 

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, geleneksel yöntemler kullanarak sağlığınızı her vakit geliştirmeye çalıştınız ve kendinize aka itina gösterdiniz. Bu sabah da bu konuda biraz meraklı hissedebilirsiniz. Çok muhtelif tedavi yöntemleri mevcut. Alternatif tıp konusunda araştırmalar yapabilirsiniz. Bugün fazla şey öğrenecek ve bu süreçte sağlığınıza yarar sağlayacaksınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, kimi ilişkilerin kolayca kontrolden çıktığını görmek hoşunuza gidiyor. Bugün içinde bulunduğunuz öbek yüzünden fazla Fazla gerginlikle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Neredeyse hiç kimsenin durumu anlayamadığını hissedeceksiniz. Serinliğinizi korumalısınız. Neden o kişilerle ilgili bekleyen sorunları çözmeyi denemiyorsunuz? Sakin olursanız her şey düzelecek.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, kimi fikrinizi zorlaştırıyorsunuz. Ne istediğinizi tam olarak bilmediğiniz bir gün. Kendinizle sulh içinde olmalısınız. Özel hayatınızla ilgili mühim bir karar vermeniz gerekiyorsa, bunu derhal yapacaksınız. Fakat kendinizi aka bir kararla karşı karşıya bulursanız, düşünmek için vakit ayırmalısınız. Kafanızdaki cevapları netleştirdikten sonra her şey daha sağlıklı ilerleyecektir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, kimi hepimiz kendimizi kaybolmuş hissederiz. Çoğu vakit dağları kinetik ettirmek ve bunu yapmak için bütün enerjimizi ve coşkumuzu kullanmak isteriz. Ancak birkaç dakika sonra, bütün çabaların boşa gittiğini görerek düş kırıklığına uğrarız. Bugün hayatın zor gerçeklerinden birini hatırlamanız size yarar sağlayacak. Yapacağınız değişikliklerin engellenmesine ruhsat vermeyin.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, size başarı getirecek bir yeteneğe sahipsiniz. Bugün projelerinizde bazı aksaklıklar yaşanabilir. Sorumluluklarınız hızlı bir şekilde artıyor ve hepsiyle uğraşmakta güçlük çekiyorsunuz. Bir kez olsun, kolay yolu deneyin. Başkaları tarafından kabul edilmek için her vakit mücadele etmenize gerek yok. Kendinize yüklenmeyin!

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün sizin gününüz. Yaşamla ilgili harika bir vizyona sahipsiniz ve bunu başkalarıyla paylaşmayı seviyorsunuz. Görüşlerinizi çocuklara ve gençlere aktarmak istiyor olabilirsiniz. Bugün, etrafınızdaki insanlarla net bir şekilde iletişim kurabileceksiniz ve fikirlerinize destek bulacaksınız.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün havada bir gariplik sezebilirsiniz. Aile üyelerinin farklı ihtiyaçlarını anlamaya çalışmak için doğru zaman. Çevrenizde bir sürü kinetik olacak, art adım atmaktan çekinmelisiniz. Akrabalarınız, gündemle ilgili nazar açısı kazanmak için daha fazla alana ihtiyacınız olduğunu anlayacaktır.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün sizin için sessiz ve huzurlu bir gün. Bazı şeylerin hafifliğini gözlemlemek ve takdir etmek için en iyi durumda olacaksınız. Hayat bazı günler fazla güzel görünebilir. Bu huzurdan ve sessizlikten yararlanmalısınız. Biraz meditasyon yapabilirsiniz. Üzücü anıları kendinize hatırlatmaktan vazgeçin. Bugünün tadını çıkarın!

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün gündeminizde pak bir sayfa açmak olabilir. Sadece kendinizle ilgili düşünmeye çalışmalısınız. Bu, meditasyon yapmanıza ve huzur içinde olmanıza muavin olacaktır. Böylece, yaşam fazla daha kolay görünecek. Zihninizi rahatlatırsanız, bazı kişisel bağlarınızla ilgili sorunları çözebilirsiniz. Zihninizi ve hayatınızı sakinleştirmek için bugünün enerjisinden yararlanın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün moraliniz zirvede. Kendinizi tamamen hür hissedeceksiniz ve yaşamın esaslarını açıkça algılayabileceksiniz. Bu güzel günü sevdiklerinizle paylaşmak için mükemmel bir fırsatınız var. Bu fırsatı değerlendirmek için çabuk etmeyin ve kendinizi hiçbir konuda zorlamayın.  

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bugün bazı olaylar veya konuşmalar, size çocukluk anılarınızı hatırlatabilir. Bu hatıralar sizi büyüdüğünüz evlere ve yerlere, kişiliğinizin ve karakterinizin oluştuğu yere götürecektir. Mutlu, melankolik birçok anı bugün yüzeye çıkacak. Bu fırsatı iyi değerlendirin ve hatırladıklarınızı kağıda dökün.

14.06.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ