Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

19 Haziran 2018 günlük burç yorumu

  • 19 Haziran 2018
  • 2.512 kez görüntülendi.
19 Haziran 2018 günlük burç yorumu
Konu Altı

19 Haziran 2018 günlük burç yorumu2 saat önce

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 19 Haziran 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 19 Haziran 2018 KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bazı insanlar şu an bulunduğunuz yerden diğer bir yerde olmanızı istiyor olabilir. İnsanlar hep düşündüğünüzden farklı çıkabilir. Bu mevzu, bahis sizi rahatsız etmeye başlıyor. Onları düşünmek için biraz vakit ayırın. Bulacağınız cevaplar birkaç hafta içinde daha anlamlı olacaktır. Bugün esas şeylere odaklanmayı deneyin.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, insanlar bugün kalabalığın arasından sıyrılma arzunuzu anlayacak ve takdir edecek. Bu bir kibir işareti değil. İnsanların iyi tavsiyelerinize ihtiyacı var. Harika enerjinizi doğru kullanmalısınız. Bu fırsatın uçup gitmesine ruhsat verirseniz kendiniz için iyi bir şey yapmazsınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün gündelik hayatın bütün ufak detayları ile sizi rahatsız eden bir gün değil. Yörüngede, yıldızlara giden bir yolculuktasınız ve bu aka özgürlük duygusu sizi hepiniz için daha fazla hak talep etmeye itiyor. Diplomatik becerilerinizi kullanmak için bugün mükemmel bir fırsat bulabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, kimi nesnellik eksikliğiniz yüzünden YANLIŞ yapıyorsunuz. Başka insanların da tıpkı sizin gibi olmasını istiyorsunuz. Ancak bugün bu vaziyet gerçekleşmeyecek. İyi niyetinizi ve aklınızı kullanıyorsunuz. Yargılarınız kişisel hislerinizle alakalı olmadığı için, insanların sizi dinlemesi muhtemeldir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, sizin için her şeyin bir açıklaması var. Nazar açınızı paylaşma şansını hiç kaçırmadınız. Belki de bilmeniz gereken şeylere değil, bu bilgiyi nasıl anlatım ettiğinize dair bir nazar açısı edinmeniz gerekiyor. Bugün itibariyle kelimeler hayatınıza art dönüyor, fikirleriniz daha ılımlı olacak.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün rolleri değiştirmeye ne dersiniz? Boş sohbet için müsait değilsiniz, doğru. Hiçbir yere gitmeyen görkemli fikirlerden bahsetmek yerine eyleme geçmeyi tercih ediyorsunuz. Bir şeyleri derinlemesine tartışmak isteyebilirsiniz.  Bu enerjiden yararlanın. Çevrenizdeki insanlar bu günü fazla uzun zamandır bekledikleri için minnettar olacaklar.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün ilim hakkında bazı araştırmalar yapabilir, bu konuda fikirler edinebilirsiniz. Dünyanın sizin düşündüğünüz gibi olmadığını göreceksiniz. Ama tekrar de kendi dünyanızı zenginleştirmekten vazgeçmeyin. Bu sizin sırrınız. Kimse sizin düş gücünüze sahip olamaz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, umumi olarak yapıcı bir konuşmanız var. Bazen insanlar, söyleyecek hiçbir şeyiniz olmadığı için sizi suçlayabilirler. Sadece sabırlı olduğunuzda, bilgisiz olduğunuzu düşünürler. Hoşgörünüzü gösterirken, kayıtsız olduğunuzu söylerler. Bugün, bu insanların sizin hakkınızda gerçeği öğrenmelerinin ve nazar açınızı anlamalarının zamanı geldi.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, son günlerdeki sakinliğiniz ve rahatlığınız etrafınızdaki insanlar tarafından takdir ediliyor. Her vakit bir yere yetişiyor gibi görünüyorsunuz. Size yakın olan insanları, bilhassa de ailenizi fazla ihmal ettiniz. Onların gerçekten size ihtiyaçları var. Sizinle tartışacakları sorunları var. Kollarınızın rahatlığını hissetmeleri gerekiyor. 

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, bugün mühim ve doğru kararlar verebilirsiniz. Biliyorsunuz ki kimi rahatlamak ve ilerideki yoğun zamanlar için dinlenmek önemlidir. Bugün yenilenmiş ve dünyayı ele geçirmeye amade hissediyorsunuz. Sorunlarınızı farklı bir nazar açısından görüyorsunuz ve geleceğiniz hakkında daha iyimsersiniz. 

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bonkör bir tabiatınız var. Sorunları çözmek için kendinizi neye vereceğinizi biliyorsunuz. İnsanların sorunları gerçekten bu kadar mühim olmasa, sizi sorunlarıyla rahatsız etmeleri akıllıca olmaz. Bir süreliğine kendinize iyi bakmalısınız, bunun için fazla zamanınız var.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, bir şeyler olduğunu biliyorsunuz ama ne olduğu hakkında hiçbir fikriniz yok. Duygularınız yoğun. Başkalarının duygularını da hissedebiliyorsunuz. Kalbinizi ve vücudunuzdaki hareketi dinleyin. Ancak o vakit duygularınızın yoğunluğunu değerlendirebilirsiniz. Bu bir tutku ya da sevi olabilir.

19.06.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ