Yaşam

2022 Kurban Bayramı Turları Yurt İçi Tatil Tur Fırsatları!

Pandemi döneminde neredeyse hep kapalı olan tur şirketleri bu yıl turizmin de kendine gelmesi ile turları yeniden başlatma kararı almış. Biz de sizler için 2022 Kurban Bayramı Turları Yurt İçi Tatil Tur Fırsatlarını araştırdık. İşte 2022 Kurban Bayramı Turları Yurt İçi Tatil Tur Fırsatları…

2022 Kurban Bayramı Turları Yurt İçi Tatil Tur Fırsatlarını sizler için araştırdık. Yıllardır pandemi sebebi ile yapılamayan yurtiçi ve yurtdışı tatil turları bu yıl artık başladı. Turizmin de canlanması ile birlikte vatandaşlar 2022 Kurban Bayramı Turları Yurt İçi Tatil Tur Fırsatlarını araştırmaya başladı.

Tatilin de 9 güne çıkarılması ile birlikte bir çok kişi 2022 Kurban Bayramı Turları Yurt İçi Tatil Tur Fırsatlarını araştırmaya devam ediyor. 2-3 günlüğüne bile bir yerlere gitmek isteyenler 2022 Kurban Bayramı Turları Yurt İçi Tatil Tur Fırsatlarına bakıyor.

beach 2836300 1280

Kurban Bayramı tatilinde yurtiçinde kalmak isteyenler için belirlenmiş bazı rotalar mevcut. Ülkemizin her köşesi cennet gibi ancak bazı rotaları gezip görmeniz gerçekten eğer Türkiye’de yaşıyorsanız şart. İşte sizler için derlediğimiz 2022 Kurban Bayramı Turları Yurt İçi Tatil Tur Fırsatları…

Eskişehir Odunpazarı turu!

Ekonomik rakamlarla, tarihi ve doğal güzellikleri gezmek isteyenler bu turdan yararlanabilir. Genellikle 1 gecelik ekonomik tatil isteyenlere Eskişehir’in hem tarihi hem doğal güzelliklerini görmek çok iyi gelecektir.

Safranbolu Amasra turu!

Bu tur ile birlikte Safranbolu ve Karabük içindeki görülmesi gereken yerleri birer birer gezeceksiniz. Yine 1 yada 2 gecelik tatil yapmak isteyenler için çok iyi bir fırsat Safranbolu Amasra turu.

Bursa İznik – Trilye – Mudanya – Gölyazı Turu!

Kurban Bayramı’nda sevdiklerimde Türkiye’de kalıp şöyle bir temiz deniz havası alayım diyenler Bursa İznik – Trilye – Mudanya – Gölyazı Turunu kaçırmasın derim. Çünkü Bursa hem tarihi hem doğal güzellikleri açısından mutlaka ama mutlaka görülmesi gereken bir yer hem de İstanbul’a da yakın olması sebebi ile ulaşımı da çok rahat.

Edirne Kıyıköy – İğneada Turu

Edirne Kıyıköy – İğneada Turu ise Marmara’nın kuzeyinde bulunuyor. Longoz ormanları içinde yer alan bu doğa harikası yere mutlaka gitmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu