Gündem

2022’nin en sert geçecek dolunayı geliyor! Oğlak Dolunayı 2022 burçları nasıl etkileyecek? Şans hangi burçların yüzüne gülecek?

Oğlak Dolunayı için geri sayım başladı. Akşam’dan Astrolog Özlem Recep’in haberine göre, 13 Temmuz günü Koç burcu yeniliğe adımlar atabilir. Yeni bir iş ya da yeni mekanlar keşfedebilir. Akrep burcu ise bu dolunayda yeni sözleşmeler imzalayabiliyor.

Peki 2022’nin en sert geçecek dolunayı burçları nasıl etkileyecek? Şans hangi burçların yüzüne gülecek?

Merakla beklenen Oğlak Dolunayı ile birlikle burçlar sırları öğrenecek. Arkalarından çevrilen işleri de görecekler. Yine aktarılan detaylara göre, dünya çapında da olumsuz enerjiler hakim olabilir.

Peki 2022’nin en sert geçecek dolunayı burçları nasıl etkileyecek? Şans hangi burçların yüzüne gülecek?

13 TEMMUZ 2022 OĞLAK DOLUNAYI

2019 yılının son çeyreği ve 2020 yılının başında tetiklenen her türlü konunun benzerleri yine gündeminize gelebilir. Konu ile ilgili olarak kişiler değişebilir fakat olaylar benzerlik taşıyabilir.

Oğlak dolunayıyla birlikte duymadıklarımızı duyacak, görmediklerimizi de göreceğiz. Arkamızdan çevrilen tüm oyunların farkına varacağız.

Ruhsal olarak karanlık enerjilerin çok aktif olduğu önemli bir döngüden geçerken, dualarda ve hayırlarda bulunmakta olduk büyük önem taşıyor.

Yine aktarılan detaylara göre, yabancı para birimleri yatırım tavsiyesi olmamakla beraber artış da gösterebilir.

pexels rodnae productions 6806468 1
oğlak dolunayı 2022

Peki 2022’nin en sert geçecek dolunayı burçları nasıl etkileyecek? Şans hangi burçların yüzüne gülecek?

Koç: Yöneticiniz değişebilir, uzunca zamandır çalıştığınız firmadan ayrılmak için karar verebilirsiniz. Kendi işinizi kurmak ve yeni yerleşim alanlarında yaşamak için bazı adımlar atabilirsiniz. Aileden birilerinin sağlığıyla ilgilenmek durumunda da olabilirsiniz.

Boğa: Yakın arkadaş ve kardeşlerinizle ilgili çok önemli bir süreçten geçebilirsiniz. Eğer iş yerinizde yeni sözleşmeler varsa hukuksal süreçlere uygun olduğuna da emin olmanız gerekir. Taşınma ve yer değişiklikleri de yaşamanız mümkün.

İkizler: Sevdiğiniz biriyle derin bir aşk yaşayacağınız bir süreçten geçerken, daha sonradan duyacağınız ancak çok gizli olan konulara karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Rahatsızlıklarınızı görmezden gelmemeniz gerekiyor. Çünkü operasyon, ameliyat ve sağlıksal anlamda bir süreç sizi bekliyor.

Yengeç: Eşleriyle boşanmak üzere olan yengeçler adeta bir karar aşamasında olacaklar Bitiş döngüsü niteliğine sahip olan bu sürecin sizi yeni bir hayata hazırlaması da bekleniyor. Bekar ve uzun zamandır bir birlikteliği olan Yengeçler özellikle orta yaş ve üzerindeyse sürpriz bir evlilik kararı alabilir.

Aslan: İş hayatınızda çalışma ve takım arkadaşlarınızın ayrılması ve oluşan pozisyonları değerlendirmek için sizin karşınıza adeta fırsatlar çıkarabilir. Ailenizin, kendinizin ve eğer varsa evcil hayvanınızın sağlık durumuna dikkat edin.

Başak: Bebek bekleyen Başak burçları bu 10 gün boyunca sağlığına dikkat etmeli. Bekar başak burçları ise aşk hayatında bir karar alabilirler. Söz konusu bu karar tamam mı devam mı niteliğine sahip olurken hayatınıza girecek yeni birine karşı da temkinli adımlar atmanız gerekiyor.

Terazi: Terazi burçları yurt dışı, taşınma, tayin ve yer değişikliği yapmayı isteyebilirler. Konutunuzu ve yerleşim alanınızı temelli değiştirmek, yeni bir kariyer yolculuğuna çıkmak için için eskiyle vedalaşmak isteyeceksiniz. Aile bireylerinizden birinin sağlıksal durumuyla ilgilenmeniz gerekebilir.

pexels pavel danilyuk 7222024 1 1
oğlak dolunayı

Akrep: Yeni sözleşmeler, yeni anlaşmalar ve toplantılar akrep burçlarının gündeminde olabilir. Seyahatlar gündeminizde olabilir, araba kullanırken daha dikkatli olmanız gerekir. Akrep burçları zihinlerini 10 gün derinden dinlendirmeliler.

Yay: Yay burçları para, para, para diyecekleri çok önemli bir süreçten geçecek. Beraberlikleriniz ve dostlarınızla ilgili fark edeceğiniz bir döngü sizinle beraber olmuş olacak. Bazı sırlar yay burçlarının canınızı acıtabilir. Yay burçları harekete geçmeden önce hayattan gerçekten ne istiyor ve diliyor bunu bilmeli.

Oğlak: Oğlak burçları sağlıklarına dikkat etmeli. Yine oğlak burçları evlilikleri, ortakları, beraberliğindeki çürümüş, bitmesi gereken ne varsa bitirecekler. Oğlak burçları öğrendikleri sırlar karşısında şaşırırken, zamanında kendilerine haksızlık yapanların özür dilemeleriyle de karşı karşıya kalacaklar.

Kova: Kova burçları için yeni iş, teklif ve fırsatlar açısından tıkalı olan konuların bittiği bir dönem olacak. Kova burçları yeni bir döngünün içinden yeni fırsatlarla 10 gün sonra çıkış ve yükseliş yaşayacak. Ayrıca tüm bunlar dışında yakın akrabalarının sağlıklarına dikkat etmeliler.

Balık: Aşkta balık burçlarına yaramayan, hayallerinize uymayan bir beraberliğe elveda diyen balıklar arındıkları bir süreci yaşayacaklar. Fakat kadersel bağları bu yılın Kasım ayına kadar sürecek gibi görünüyor. Balık burçları çocuklarının sağlığına dikkat etmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu