Ekonomi

3 ay geri ödemesiz bayram kredisi fırsatı! Son dakika kredi kararı!

Krediler bankalar tarafından verilmeye devam ediyor. Bayram için de bir çok banka seferber oldu 3 ay geri ödemesiz bayram kredisi fırsatı! Son dakika kredi kararı.

3 ay geri ödemesiz bayram kredisi fırsatı bankalar tarafından sunuluyor. Bayramda nakit ihtiyacı olanlara müjde. Faiz oranları düşürüldü. Uygun fiyatlı krediler hayat kurtarıyor. Bayram alışverişi için bir çok banka 3 ay geri ödemesiz kredi fırsatı sunuyor. Denizbank, İş Bankası, Garanti BBVA ve daha bir çok bankadan haber geldi.

Ekonomik sıkıntıların bu kadar yoğun olduğu bir dönemde bankalar harekete geçti. Bir çok banka 0.99 faiz oranı ile kredi kullanım fırsatı sunuyor. Yeni bayram paketleri devreye alındı. Bankalar tarafından 100 bin liraya varan ihtiyaç kredileri kullanmak mümkün ancak bir çok banka bayram için de kredi fırsatı sunuyor. Ancak bunlar daha düşük bütçeli olanlar.

Denizbank’tan yüzde 1.79 faiz oranı ile ihitaç kredisi fırsatı. Denizbank bayram sebebi ile kredi faizlerini düşürdü. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre kredi kullanım şartları belirlendi. Denizbank bayram kredisi kapsamında nakit ihtiyacı olanlar için fırsat sunuyor. Denizbank ihtiyaç kredisi başvuruları internet üzerinden ve banka şubelerinden yapılabiliyor.

credit 4516068 1280 1

Aynı şekilde Acil nakit ihtiyacı olanlara İş Bankası bayram kredisi kullanım imkanı sunuyor. Kişiye özel faiz oranlarının uygulandığı bankada bir çok ödeme seçeneği bulunuyor. Dilerseniz başvurular internet aracılığı ile yapılabiliyor.

Ayrıca bir diğer haber de Garanti BBVA’dan geldi. Bayrama özel kredi paketi kullanıma sunuldu. Bayram kredisi ile ilgili detaylar açıklandı. Bu kredi için de internet şubesi aracılığı ile yapılıyor. Bayram kredisinden yararlanacak yeni müşteriler şubeye gitmeden internet üzerinden banka müşterisi olarak 5.000 TL’lik bayram kredisine başvurabilirler. Garanti BBVA 5 bin liralık kredi veriyor. 5.000 TL olarak kullanılan kredi 12 ayda 450,94 lira taksitlerle ödeniyor. Garanti BBVA’dan esnaf, çalışan ya da emekli fark etmeksizin herkes 5 bin liraya kadar yararlanabilir.

TEB de bayram için kredi imkanından yararlandırıyor. Sevilen bankalardan TEB nakit ihtiyacı olanlar için harekete geçti. Bankadan yapılan açıklamada yüzde 1.95 faiz oranı ile yeni ihtiyaç kredisinin devreye alındığı duyuruldu. Yeni müşterilere özel kredi kampanyasında dileyenler ödemelerini 3 ay öteleyebiliyor. Ödemelere 3 ay sonra başlıyorsunuz.

Yapı Kredi de aynı şekilde nakit ihtiyacı olanlar için 3 ay geri ödemesiz kredi imkanı sunuyor. QNB Finansbank 3 ay ödemesiz kredi fırsatı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu