Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

3 Temmuz 2018 günlük burç yorumu

  • 03 Temmuz 2018
  • 1.823 kez görüntülendi.
3 Temmuz 2018 günlük burç yorumu
Konu Altı

3 Temmuz 2018 günlük burç yorumu11 saat önce

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 3 Temmuz 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 3 Temmuz 2018 KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün sohbetlere iç olmak, sağlıklı enerji akışını sürdürmek için fazla önemlidir. Başkalarına söylediğiniz şeylerin derin bir etkisi olacak, bu yüzden sözlerinizi dikkatli seçin. Bir grubu içeren fiziksel aktivitenin tadını çıkarın. Sosyal bir etkinliğe katılabilirsiniz. Karşılaştığınız bütün durumlarda aktif bir katılımcı olun.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün biraz kararsız olabilirsiniz, ama bunun için endişelenmeyin. Biraz daha esnek olun ve sıkı tutumunuzu bırakın. Bazı şeyler karşısında kahkaha atın ve şakalara aleni olun. Fikir alışverişinin günün kritik bir parçası olduğunu göreceksiniz. Evden çıkın ve samimi konuşmalar yapmanın tadını çıkarabileceğiniz bir sosyal alana gidin.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün tembellik için bir bahane yok! Gün bitmeden yataktan kalkmalısınız. Ne kadar fazla kinetik ederseniz, o kadar mesut olursunuz. Düşüncelerinizi çevrenizdeki insanlara anlatım edin. Açık havada çıkın ve rüzgarın söyleyeceklerini dinleyin. Aktif ve esnek olun. İnsanların duyguları bugün yüzeye daha yakındır, bu yüzden her şeyi hafif ve enerjik tutun.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, işlerinizin durgun olmasına ruhsat vermeyin. Harekete geçme zamanı. Bugün yaptığınız her şeyde, ne kadar derinlere inebileceğinizi görün. Çok muhtelif konularla ilgileneceksiniz. Her zamanki romantik yoğunluğa bir ara verin ve arkadaşlarınızla keyifli sohbetin tadını çıkarın. İşlerinizi enerjik ve iyimser tutun.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün karanlıktan ve ışığa çıktığınızı hissedebilirsiniz. Üzerinizden bir ağırlık kalkıyor, ancak hala kendinizi geliştirmeye mani fazla fazla romantik dram var. Öğleden sonra uzun bir yürüyüşe çıkın. Yürek atış hızınızı artırın. Aktif olmanın size ne kadar iyi geldiğini göreceksiniz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün durağan tırmanışınıza bir ara verin ve etrafınıza bir bakın. Arkadaşlarınızla bir gece geçirin ve sohbetlerde aktif bir rol üstlenin. Yaptığınız sosyalleşmenin size fazla iyi geldiğini, hatta günlerdir var olan gerginlikten kurtulduğunuzu göreceksiniz. Bu ritmi sürdürmek için aktif bir rol üstlenin.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün haberlere dikkat edin. Sadece ana haberleri değil, dizi dışı müstakil yayınları ve web sitelerini de denetim edebilirsiniz. Duyduklarınızı ve okuduklarınızı sorgulayın. Bilginizi artırırken aktif bir rol üstlenmelisiniz. Neler olup bittiğini gözeterek vatandaşlığınızın sorumluluğunu üstlenin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün dışarı çıkmak ve işleri halletmek için harika bir gün. Biraz kararsız olduğunuzu ayrım edebilirsiniz, ama endişelenmeyin. Büyük taahhütlerde bulunmanız gerektiğini düşünmeyin. Duygu ve düşüncelerinizi açıklığa kavuşturun ve zihninizde neler olduğunu anlatım edin. Dolaşımınızı hızlandıran bir çeşit fiziksel aktivite yapabilirsiniz.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün her şey daha da netleşiyor. Sanki biri sizi havaya kaldırmış, gezdiriyor. Kendinizi fazla hafiflemiş hissediyorsunuz. Uzun bir bisiklet yolculuğuna çıkmanızı isteyen ani bir fiziksel enerji patlaması yaşayabilirsiniz. Saçlarınızı esen rüzgarla hissedin. Yalnız kalmak istemezseniz, arkadaşlarınızı arayarak tempolu bir aktivite planlayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, geçtiğimiz birkaç hafta boyunca edindiğiniz bilgilerin bir kısmını kullanmaya başlayabilirsiniz. İletişim becerilerinizi işe koymanın zamanı geldi. Duygularınızın bugünkü eylemlerinize kuvvetli bir şekilde bağlı olduğunu ve artık çoğu şey daha aleni bir tonda gerçekleşeceğini göreceksiniz. Derin soluk alın ve üzerinizdeki gerginliği serbest bırakın.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, fiziksel dayanıklılığınız bugün oldukça güçlü. Bu enerjinin bir kısmını serbest bırakmak için spor salonuna gitmeyi düşünebilirsiniz. Bir strateji ve iyi bir koordinasyon içeren bir şey yapın. Yüksek enerjinizi, zirveye çıkmak için bir anahtar olarak görebilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, geçtiğimiz birkaç gün içinde yargıç olan ciddiyete ara verin. İletişimin daha aktif olduğunu ve kelimelerin bilhassa etkili olduğunu ayrım edebilirsiniz. Konuşun ve insanların sizi dinlediğini görün. Aynı şekilde, siz de onları dinlemeye çalışın. Düşünce alışverişi böyle bir günde kritiktir.

03.07.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ