Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

4 Afacandan Trajikomik Otobüs Hırsızlığı

  • 02 Mart 2018
  • 446 kez görüntülendi.
4 Afacandan Trajikomik Otobüs Hırsızlığı
Konu Altı

Ümraniye’de geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir olayda, gece geç saatlerde otobüs beklemekte olan 4 küçüç çocuk, bekledikleri otobüsün gelmemesi üzerine durakta bekleyen otobüsü kaçırdı ve olay güvenlik kameralarından naklen kaydedildi.

Geçtiğimiz hafta İstanbul Ümraniye’de otobüs bekleyen 4 küçük çocuk, bekledikleri otobüsün gelmemesi üzerine park halindeki otobüsü kaçırdı.

Mesaisi bittikten sonra Dudullu’daki evinin önüne otobüsünü park eden şoför, daha sonra evine gitti. 4 küçük çocuk, bekledikleri otobüsün gelmemesi üzerine tekrar yola koyulunca park halindeki otobüsü fark etti. Kapıyı bir şekilde açan küçük afacanlar otobüsün içerisine girmeyi başardı.

Otobüsün içerisinde dolaşan küçük çocuklar, otobüsün yanına bir vatandaşın yaklaştığını görünce hemen otobüsün içerisinde saklanarak bir süre bekledi. Burada canları sıkılan çocuklar bir süre sonra otobüsün anahtarını bularak kontağı çevirdi. Aracı da otomatik vites moduna alan çocuklar hızla yola koyularak otobüsü kaçırdı.

Kaçırdıkları otobüs ile mahalle arasında hızla seyreden çocuklar, aracı emniyet şeridine çekerek park etti. Aracı durdurduktan sonra tekrar hareket ettirmeye çalışan kafadarlar, aracı çalıştıramayınca otobüsü terk ederek kayıplara karıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ