Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

4 Temmuz 2018 günlük burç yorumu

  • 03 Temmuz 2018
  • 2.145 kez görüntülendi.
4 Temmuz 2018 günlük burç yorumu
Konu Altı

4 Temmuz 2018 günlük burç yorumu3 saat önce

Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 4 Temmuz 2018 Çarşamba gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

Günlük burç yorumları 4 Temmuz 2018 KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, bugün birdenbire sosyalleşme isteğiniz artabilir. Girdiğiniz her ortamda aktif olmaya çalışın ve bir adım atın. Size gelen konularla uğraşmaktan çekinmeyin. Sorunlarınızla yüzleşmekten korkuyorsunuz. Bunun için bunalmış olabilirsiniz. Küçük şeyleri dert etmeden, yolunuza bakın.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, bugün yalnız kalarak duygularınız üzerinde yoğunlaşacaksınız. Birinin merhametine gereksinim duyuyor olabilirsiniz. Mağduriyete ruhsat vermeyin. Başkaları bu duruma üzülecek olsa bile, kendiniz için ayağa kalkın. Hislerinizin ve yaşadıklarınızın sorumlusu sizsiniz.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, dengenin korunması bugün basit olmayabilir, ancak şayet herkes ayak uydurursa siz de yapabilirsiniz. Başkalarının kuvvetli görüşlerinin, sizin egonuzu törpülediğini ve size alan okuduğunu görebilirsiniz. Ancak endişelenmeyin. Cephanenizde fazla aka bir mühimmat var. Bu zorluğu kabul ederek ve ateşli bir tartışmaya girerek öğrenebileceğinizi göreceksiniz. Kendinize inanın.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün sizin için oyunun adı, istemek. Eğer isterseniz alabilirsiniz, ama bu basit olmayacak. Ödül, en fazla istek eden kişiye gidecek. Etrafınızdaki insanlara ne kadar başarılı olabileceğinizi gösterin. Kararlılığınızla çevrenizdekileri etkileyeceksiniz.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bugün evinizde ve yakın çevrenizde olacaksınız. Bulunduğunuz ortamlardaki ufak şeylerden yararlanın. İşinizi denetim altında tutabildiğiniz sürece, etkileyici bir güce sahip olacaksınız. Hedeflerinize odaklanın. Gerçek sevinç için sadece ufak bir adım gerekli!

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün başkalarının yardımını alabilirsiniz. Bu bilgi değişimiyle son birkaç puzzle parçasını yerine koyacaksınız. Kendi başınıza bir şeyler yapmak mühim ve gereklidir. Ancak bir noktada, başkalarının desteğine ihtiyacınız olduğunu ayrım etmeniz gerekir. Veri toplayın ve bu verileri durumunuza göre kullanın. 

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün sizin için harika bir gün. Egonuz kuvvetli ve umumi olarak size güzel şeyler getiriyor. Elverişli insanları ve durumları çekecek iyi ruh halinin tadını çıkarmalısınız. Ancak dikkat etmeniz gereken bir şey var. Fazla kibirli olmamaya dikkat edin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugün duygularınız biraz değişken olabilir ve herhangi bir şeye odaklanmanız zor olabilir. Yakınlarınız, duygularınıza karşı fazla sempatik davranmayabilir. Bu yüzden düş kırıklığına uğramayın. Kalbinden ziyade kafanıza odaklanmak için daha iyi bir gün.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, bugün dümenin üzerinde iki elinizin de olduğundan emin olun. Dümeninizin size işaret ettiği yol gideceğiniz yol olmalıdır. Aksi takdirde, pozisyonunuzu yeniden ayarlamak sizin için zor olacaktır. Pusulanın müsait şekilde ayarlandığından emin olun. Yolculuğa devam ettikçe güzel şeyler yaşayacaksınız.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, günün enerjisi düzensiz ve her şeye atlamaya meyillisiniz. Herhangi bir plan oluşturmaya çalışmaktan çekinmeyin. Elinizde kaygan bir balık tutmaya çalışıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu durumda, endişelenmeyin. O balığın şimdilik yüzmesine ruhsat verin ve rahatlayın. Gerekirse, daha sonra diğer birini yakalayabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bugün harekete geçme vakti! Kaybedecek vaktiniz yok. Pratik zekanız pek fazla vazife üzerinde yoğunlaşacak. Fazla çirkin durumlarla başa çıkmak için iyi bir donanıma sahipsiniz. Başkalarıyla bağlantı kurmak ve düşüncelerinizi sağlıklı bir şekilde iletmek için kullanabileceğiniz aka bir kuvvet var.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, kalbiniz bugün bazı dalgalanmalar yaşayabilir. Yapılacak en iyi şey kendi başınıza oturup yazmaktır. Bir mektup, şarkı veya günlük girişi oluşturun. Durumun, düşündüğünden fazla daha az jülide olduğunu göreceksiniz. Şüphe duyduğunuzda, sevdiğiniz ve güvendiğiniz birine danışabilirsiniz. İçgüdülerinizle kinetik etmekten çekinmeyin.

04.07.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ