Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

7 Adımda Kilo Vermek.

  • 15 Haziran 2018
  • 461 kez görüntülendi.
7 Adımda Kilo Vermek.
Konu Altı

Evde kilo vermenin 7 basit yolu4 saat önce

Aynaya baktığınızda harika bir gövde görmek için evde kilo vermenin yolları size muavin olacak! Tavsiyelerimizi adım adım uygulayın, evde kilo vermenin yolları sayesinde hedefinize ulaşacaksınız. İşte o zaman, istediğiniz bedende kıyafetler giyecek, sağlığınızı güçlendirecek, kendinizi daha fazla beğeneceksiniz. En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” olarak yanınızdayız, kendinize ve bize güvenin!

Zayıflamak kendinize bir hediyedir

Genellikle insanlar, diyet yapmayı bir cezalandırma yöntemi olarak görür. Bu yüzden, ilk evvel nazar açınızı değiştirin. Kilo vermek için diyet yapmak, size fazla aka bir hediyedir! Rahatça istediğiniz kıyafeti giyeceksiniz, hasta olmadan yaşayacaksınız, yiyeceklere daha az nakit verdiğiniz için birikim yapacaksınız, beğenileceksiniz ve disiplinli olduğunuz için kendinizi takdir edeceksiniz. Haydi, kendinize bu iyiliği yapın ve evde kilo vermenin yollarını deneyin!

İstediklerinizi gerçekten yapabilirsiniz!

Aşkından dağları delen Ferhat gibi siz de bir insansınız ve istediğiniz şeyi yapacak gücünüz var; spor da onlardan biri! Salona gitmek için vakit veya paranız olmayabilir ama bahanelerin arkasında ödlek bir kedi gibi durmayın ve derhal harekete geçin. Uyandığınızda yatağın çevresinde bir şarkı eşliğinde 5 dakika tempolu yürümek, kilo vermek için altın değerinde bir adımdır.

Evde kilo vermek için günlük tutun!

Yediklerinizin, içtiklerinizin muhasebesini tutmak zayıflamak, sağlıklı olmak için fazla faydalı bir alışkanlıktır. Ufak bir deftere, uslu telefonunuzda bir uygulamaya veya bilgisayarınıza yediğiniz, içtiğiniz her şeyi not alın ve gün sonunda kendinizi değerlendirin. Size kilo vermeniz garanti ediyoruz: beslenmenizi denetim altına alacak ve size ziyan veren yiyecekleri tespit edip artık yemeyeceksiniz.

Sebze ve meyveleri hısım edinin

Beslenme piramidinde size gerçekten hısım olanlar sebze ve meyvelerdir. Dostlarınıza hak ettiği değeri gösterin ve onlara hayatınızda yer açın. Enerjiniz düştüğünde bir parça tatlı aş sizi kalori bombasına tutar ve vücudunuzu yağlandırır. Oysaki süper sebzelerden biri olan salatalık, hem zinde hem de tutar; kalorisi ise fazla düşüktür.

Evde beslenerek paranıza sahip çıkın!

Yemeklerinizi mutlaka evde pişirin, evde yiyin. Dışarıdaki yemekler hem yağlı hem pahalıdır; vücudunuz ve bütçeniz bozulur. Fırında ördek gibi zahmetli yemeklere girişmenize gerek yok ki, Yüksek Topuklar’da yer saha fırın poşetinde tavuk gibi on dakikada hazırlanan basit aş tariflerini öğrenin ve evde aş pişirin.

Tatlı krizlerinde siz kazanın

Abur cubur atıştırmak gibi fena alışkanlığınız veya sayı öncesinde tatlı krizine girmek gibi sorunlarınız varsa, bu önerimizle üstesinden gelin! Daha evvel Yüksek Topuklar’da zayıflamaya muavin mucize gıda olarak anlattığımız yulaf kepeği gibi tam tahıllarla gıdalarla beslenerek tatlı krizlerini önleyebilir, uzun süre tok hissedebilir ve göbekteki yağları eritebilirsiniz.

Size yakıştığı gibi sakince beslenin!

Açgözlü, önüne gelen her şeyi hızlıca yiyen insanları kimse sevmez, değil mi? Siz de onlardan birini olmayın. Size yakışan, kendini disiplin edebilen, sakince ve az az yiyerek karnı doyan bir insan olmaktır. Aka tabaklardan ufak tabaklara geçin, aka porsiyonlardan ufak porsiyonlara geçin; bu sayede az yiyecek ve kilo vereceksiniz.

Evde kilo vermenin yolları nelerdir, öğrendiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ