Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

ABD’de verildi: Gerekli olmadıkça evden çıkmayın

  • 02 Temmuz 2018
  • 388 kez görüntülendi.
ABD’de verildi: Gerekli olmadıkça evden çıkmayın
Konu Altı

Amerika Birleşik Devletleri’nin güneybatı eyaletlerinde etkili olan sıcak hava dalgası sebebi ile memleket alarma geçti. Milli Hava Durumu Servisi, 22 eyalette hafta sonu ve önümüzdeki hafta boyunca artarak devam edecek olan sıcaklıklar konusunda uyarıda bulunarak, klimalı alanlarda durmalarını ve mecburi olmadıkça dışarı çıkmamaları yönünde çağrıda bulundu. Servis ayrıca New York’un Syracuse, Buffalo ve Vermont bölgelerindeki şehirlerde rekor bir sıcaklık yaşanabileceğini de belirtti. 

Ülkeyi etkisi altına saha kavurucu sıcaklığın istikbal hafta boyuncada sürmesi ve 45 dereceye kadar çıkması tahmin ediliyor. Arizona’dan Maine, Massachusett’ten Florida’ya uzanan 22 eyalette devam eden sıcak havaların 4 Temmuz Bağımsızlık Günü haftası boyunca etkili olması bekleniyor. Sıcaklıkların etkili olacağı eyaletlerde ise Bağımsızlık Günü kutlamaları, konser ve spor müsabakaları gibi birçok aleni hava etkinliklerinin iptal edildiği belirtildi. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ