Ünlü televizyon patronu Acun Ilıcalı ile uzun süreli ilişkisinden sonra evlenen Şeyma Subaşı 2018 yılında Ilıcalı ile yollarını ayırmıştı. Şimdilerde gelen bilgilere göre Şeyma Subaşı mısırlı sevgilisi ile evleniyor.

Şeyma Subaşı’nın sevgilisi kim? Şeyma Subaşı kiminle evleniyor? Şeyma Subaşı ne zaman evlenecek? İşte merak edilen soruların yanıtları…

Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmaya doyamayan fenomen Şeyma Subaşı evlilik kararı aldıklarını açıkladı.

Acun bu habere çok sevinecek: Şeyma Subaşı evleniyor

Katıldığı bir programda konuyla ilgili olarak çok çarpıcı açıklamalarda bulunan Şeyma Subaşı mısırlı sevgilisi ile 3 aydır birlikte olduklarını ama hikayelerinin çok uzun olduğunu dile getirdi. Ailesi ile tanıştırdığını belirten Subaşı, ailesinin sevgilisini çok sevdiğini söyledi.

İlişkisi hakkında oldukça samimi açıklamalar yapan Şeyma Subaşı, evlenince yurtdışında yaşayacağını ancak her ay İstanbula gidip geleceğini söyledi. Kızı Melisa’nın okula İstanbulda devam ettiğini bildiren ünlü güzel kendisinin sürekli git gel yapması gerektiğini söyledi. Yıl bitmeden evleneceklerini dile getiren Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı’nın da evlilik haberini bildiğini söyledi.

Acun bu habere çok sevinecek: Şeyma Subaşı evleniyor

Evlilik haberi ile ilgili kızı Melisa için sevmeseydi bu yola girmezdim diyen Subaşı, kıznın sevgilisini çok sevdiğini aralarında bir abi kardeş ilişkisi geliştiğini dile getirdi.

Acun bu habere çok sevinecek: Şeyma Subaşı evleniyor

Subaşı, Acun Ilıcalı ile uzun yıllar birlikte olduktan sonra kızını dünyaya getirmişti. Ilıcalı eski eşi Zeynep Ilıcalı ile ayrıldıktan hemen sonra evlenip aradan 1 yıl geçtikten sonra boşanmışlardı. Ilıcalı Subaşı için yüklü bir nafaka ödüyor bu tüm medyaya yansımıştı zaten. O sebeple sosyal medyada bu habere en çok Acun sevinecek yorumları yorumları yapılıyor.

ACUN ILICALI’NIN KAÇ ÇOCUĞU VAR?

Televizyoncu Acun Ilıcalı 1988’de Seda Başbuğ ile evlendi. Ilıcalı’nın ilk evliliğinden Banu adında bir kızı olmuştur. 1993’te Seda Başbuğ ile ayrılan Acun Ilıcalı, 1999’da çıkarılmış olan bedelli askerlik yasasıyla 5 bin Alman markı ödeyerek 2000 yılında 30 günlük askerlik hizmetini tamamladı. 2003’te mimar Zeynep Yılmaz ile evlenen Acun Ilıcalı’nın bu evlilikten de Yasemin ve Leyla adlarında iki kızı oldu. 2010 yılında Şeyma Subaşı ile bir ilişkisi olduğu iddia edilen Acun Ilıcalı’nın 2013 yılında Şeyma Subaşı ile olan evlilik dışı ilişkisinden Melisa adında bir kızı oldu. 12 Temmuz 2016 tarihinde eşi Zeynep Yılmaz’dan anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Acun Ilıcalı,18 Eylül 2017’de Şeyma Subaşı ile evlenmiş ancak daha sonra ayrılmıştır. Acun Ilıcalı şu anda Ayça Çağla Altunkaya ile birlikte.