Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Atışması Görenleri Güldürdü!

  • 03 Ekim 2018
  • 1.092 kez görüntülendi.
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı Atışması Görenleri Güldürdü!
Konu Altı

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın komik paylaşımı dün sosyal medya gündemindeydi. Görenleri güldüren yazışmada Subaşı eşi Acun Ilıcalı’ya “Evet çok şanslısın” açıklamalı paylaşım yaptı. Ardından ise Ilıcalı yorum olarak “Senin gibi” yazdı. Takipçileri güldüren bu yazışma dün sosyal medya gündemindeydi.

Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlülerden biri olan Şeyma Subaşı, eşi Acun Ilıcalı bir bir fotoğraf paylaştı. Subaşı bu paylaşımda açıklama bölümüne “Evet çok şanslısın” yazdı. Acun Ilıcalı’nın ise aynı paylaşıma yorum olarak “Senin gibi” yazması güldürdü.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın bu tatlı atışması sosyal medya gündeminde yer aldı. Subaşı’nın takipçileri beğeni ve yorum yağmuruna tuttu. Ayriyeten mizah sayfaları ve sosyal medya fenomenleri de bu esprili paylaşımı gönderi olarak paylaştılar.

Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı Aşkı

Şeyma Subaşı hayatımıza ilk olarak 2009 yılında Var Mısın Yok Musun? yarışmasında karşımıza çıkmıştı. 20 yaşındaki genç Subaşı Var mısın Yok musun? yarışmasından toplam olarak 69.000 TL ödül almıştı. Acun Ilıcalı ile bu programdan sonra tanıştığı bilinmekte.

Yok Böyle Dans yarışmasının kostümlerini tasarlamak için eleman lazımdı. O sıra moda tasarımı okumakta olan kardeşi, Şeyma’yı bu görev için tavsiye etmişti.

1990 doğumlu Subaşı, Var mısın Yok musun? dan önce “Deniz Akkaya ile Top Model” yarışmasına da katılmıştı.

Şeyma Subaşı 2014 yılında anne oldu ve kızı Melisa’yı doğurdu. Anne kız Acun Ilıcalı’yı yalnız bırakmamak için Survivor 2016’nın çekimlerinin yapıldığı Dominiğe yakın olan Miami’ye taşındılar. Sık sık Ilıcalı’yı ziyaret etti.

Şeyma Subaşı’nın sosyal medya paylaşımları büyük dikkat çekti. Özellikle survivor setine gidip paylaştığı fotoğraflar, Acun ılıcalı için yapılan doğum günü sürprizi yılın patlayan magazin haberleriydi.

Acun Ilıcalı, ilişki hakkında hiçbir açıklama yapmamıştı. Sadece Instagram’da Subaşı’nın gönderilerine yaptığı yorumlarla yetinmişti. Acun Ilıcalı kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı ile Marsilya’da yer alan Türk konsolosluğunda imza atarak evlendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ