Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Acun Ilıcalı’nın Dominik’te Öldürülen Ekibindeki Alper Baycın’ın Ailesine Vefası Duygulandırdı!

  • 22 Aralık 2018
  • 411 kez görüntülendi.
Acun Ilıcalı’nın Dominik’te Öldürülen Ekibindeki Alper Baycın’ın Ailesine Vefası Duygulandırdı!
Konu Altı

Survivor’ın çekimlerinde görevli olarak gittiği Dominik Cumhuriyeti’nde gaspçılar tarafından saldırıya uğrayan ve bu sebepten dolayı hayata gözlerini yuman genç Alper Baycin’ın ailesi, Acun Ilıcalı’ya teşekkür etti. Sık sık kendilerini aradığını belirten ailesi, bu şekilde Ilıcalı tarafından destek aldıklarının altını çizdi.

Henüz 24 yaşında hayatının baharında olan Alper Baycin, TV8 Ekranlarında seyircinin karşısına çıkarılan Survivor’ın çekimlerinde görevli olarak çalışmak üzere gittiği Dominik Cumhuriyeti’nden bundan 6 ay önce Haziran ayında öldürüldü. Gasp uğruna başına gelen bıçaklı saldırı sonucunda hayata gözlerine yuman Baycin’in acılı annesi, Acun Ilıcalı ve ekibine bol bol teşekkür etti. Sık bir şekilde kendilerini aradıklarını ve hal hatır sorduklarını, destek olduklarını iletti.

Çok Çalışırmış

Alper’in hatırasını yaşatmak ve gözünün önünden gitmemesi için ayakta durmaya çalıştıklarını ileten acılı anne, oğlunun hem okul zamanlarında hem de iş zamanlarında diğer arkadaşlarına her zaman örnek birisi olduğunu, çok başarılı olduğunu, okumakta olduğu bölümü ve mesleği çok sevdiğini söyledi.

Gittiği tüm iş görüşmelerinde “seni kamera önüne alalım” teklifi aldığını fakat kamera önünde istenileni yaptığını ama kamera arkasında istediklerini ortaya koyduğunu ileterek reddediğini iletti. En büyük hayalinin yönetmen olmak olduğunu anlatan annenin gözleri hala yaşlı.

Acun Ilıcalı ve Ekibi Sık Sık Arıyor

Televizyoncu ve yapımcı olan Acun Ilıcalı’nın ve yine onun ekibi olan Acun Medya’nın sık sık kendilerini aradıklarını, hal ve hatır sorduklarını ileten acılı anne, kendilerine söylediklerini, hiçbir maddi ihtiyaçlarının bulunmadığını, sadece manevi desteğe ihtiyaçlarının olduğunu anlattıklarını belirtti.

Oğlunun bir ihmalden dolayı ölmediğine değinen Anne, oğluyla haftada en az 3 kez görüntülü konuştuğunu ve oğlunun sürekli şartların çok iyi olduğunu söylediğini, Acun Ilıcalı’nın ekipten kimseyi habersiz bir yere göndermediğini, her şeyi fazlasıyla karşıladığını, buraların güvenlikli olduğunu anlattığını söyledi. Olayın Acun Ilıcalı ile alakası bulunmadığını belirten anne suçlunun gereken cezayı almasını talep etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ