Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Adana’daki Dehşet Evinde 3 Cinayet Kurbanı Çocuk Başı Yan Yana Dizili Bulundu!

  • 22 Ekim 2018
  • 732 kez görüntülendi.
Adana’daki Dehşet Evinde 3 Cinayet Kurbanı Çocuk Başı Yan Yana Dizili Bulundu!
Konu Altı

Adana’da bir kadın, 1’i kız olmak üzere 3 çocuğun boğazlarını bıçakla vahşice kesere öldürdü. Çocukları öldürdükten sonra bileklerini keserek intihar girişiminde bulunan kadın, kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı.

Kan donduran ve görenlerin yüreğini burkan olay dün öğle saatlerinde merkez Yüreğir ilçesinde meydana geldi. Ev Hanımı olan Selma C., çiftçi eşinin o an evde bulunmadığı esnada nedeni bilinmeyen bir olaydan dolayı cinnet geçirdi. Ardından ise isimleri henüz belirtilmeyen 10, 8 ve 6 yaşlarında biri kız olan 3 çocuğunu, kafalarını bıçakla vahşice keserek öldürdü.

Kadının evin tüm kapılarını kilitleyip çocuklarını koridora getirdiği ve burada sıra sıra kafalarını kestiğini, 3’ünün de kafasını yan yana koyduğu belirlendi. Çocuklarını vahşice öldüren cani kadın ardından ise kendi bileklerini keserek intihar girişiminde bulundu.

Cumhuriyet Savcısı ve Jandarma ekipleri, Geçitli Mahallesi’nde bulunan evde inceleme gerçekleştirirken, boğazları kesilerek hayattan koparılan çocukların Şehit Muharrem Erdoğan İlköğretim Okulu öğrencisi oldukları tespit edildi.

10 yaşındaki Mehmet Emin, 8 yaşındaki Semanur ve 4 yaşındaki Mahmut anne kurbanı oldular. Olayı duyarak eve akın akın koşan komşuları da çocukları öldürerek bileklerini kesen 27 yaşındaki Selma Cice’nin görünürde hiçbir sorunun olmadığını, eşi Cabbar Cice’nin ise olay esnasında evde olmadığını anlattılar.

Komşuları, iyi insanlar olduğunu ama ara ara kadının maddi isteklerinin fazla olduğunu ve kocasının buna yetişemediğinden dolayı tartışma yaşadıklarını duyduklarını belirtti. 3 çocuğunu öldürmeye değecek hiçbir konu olmadığını aktaran komşuları bir anlık cinnet olduğunu düşünüyorlar.

Olayın bilgisine ulaşarak eve geldikten sonra acı haberi alan baba Cabbar Cice sinir krizine girdi. Yakınları tarafından sarılarak sakinleştirilmeye çalışılan Cabbar Cice, olayın neden kaynaklandığını bilmediğini açıkladı.

Aynı zamanda ağır yaralı olan anne Selman Cice’nin hayati tehlikesinin devam ettiği bilgisine ulaşıldı. Olay yerinde gerçekleştirilen incelemelerin sonrasında ise 3 kardeşin cenazesi otopsi yapılmak üzere Adana Adli Tıp Kurumu;’na gönderildi.

Adana’da anneleri Selma Cice tarafından öldürülen kardeşler, tek cenaze aracıyla kuruma getirildi. Çocukların cansız bedenlerinde yapılacak otopsi işlemlerinin ardından yarın toprağa verilecek olduğu açıklandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ