Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Affinity-Serif ürünlerine odaklanan video eğitim platformu: Affinicasts

  • 20 Haziran 2018
  • 392 kez görüntülendi.
Affinity-Serif ürünlerine odaklanan video eğitim platformu: Affinicasts
Konu Altı

Affinity Designer ile ilgili eğitici videolar ve dersler sunan bir eğitim platformu olan Affinicasts, çağdaş tasarımcılar için bir çözüm sunmayı hedefliyor. Her hafta yeni içerikler eklenen bir platform olan Affinicasts, özellikle Affinity Designer konusunda uzmanlaşmak isteyen kullanıcılar için biçilmiş kaftan.

Affinity Publisher içerikleri yakında eklenecek

Andy Leverenz tarafından geliştirilen bir platform olan Affinicasts, içinde Affinity-Serif ürünleri ile ilgili eğitici videolar ve dersler barındırıyor. Şu an için hem Affinity Photo hem de Affinity Designer ile ilgili içeriklere sahip olan platform, yakın zamanda Affinity Publisher ile ilgili içeriklere de kavuşacak.

Affinity-Serif ürünlerinin nasıl çalıştığı ile ilgili tasarımcıları bilgilendirmeyi hedefleyen Affinicasts, yalın arayüzü sayesinde ön plana çıkıyor. Platform içinde bulunan arama özelliği sayesinde hangi konuda ders almak veya eğitim videosu izlemek istiyorsanız kolayca içeriğe ulaşabiliyorsunuz.

Affinicasts’in ücretli bir platform olduğunu da ekleyelim. Platform içinde bulunan Affinity-Serif içeriklerine aylık 9 dolar veya tek seferlik 350 dolar eder etiketi ile ulaşabilirsiniz. Doğal ki Affinicasts platformunun en aka sıkıntısı ise platform içinde bulunan içeriklerin internette ücretsiz olarak da bulunabilmesi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ