Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Ahmet Kural ile Sıla Olayında Yeni Görüntüler Çıktı! Sıla Yalan mı Söylüyor?

  • 01 Aralık 2018
  • 465 kez görüntülendi.
Ahmet Kural ile Sıla Olayında Yeni Görüntüler Çıktı! Sıla Yalan mı Söylüyor?
Konu Altı

Şarkıcı Sıla ve Ahmet Kural arasında devam eden ve kamuoyunda çok büyük yankı uyandıran “kadına şiddet” olayına yönelik davada yeni görüntüler meydana çıktı. Olayın ardından 18 saat geçtikten sonra çekildiği iddia edilmekte olan bir video, delil dosyasında yer aldı. Görüntülerin içeriğinde ünlü şarkıcı Sıla’nın kolunda ve yüzünde morlukların olmadığı görülüyor. Söz konusu olayın belirtildiği saatten 18 saat sonra çekilen götüntüler de morlukların olmaması acaba Sıla yalan mı söylüyor? Sorusunu meydana getirdi.

“DAYAK YEDİM”

“Dayak Yedim” diyerek savcılığa şikayette bulunan Sıla, darp raporu almadan önce delil dosyasına koyulan görüntülerde yer aldığı gibi saatlerce eğlendi. Aynı zamanda o görüntülerde hiçbir şiddet izi olmaması da dikkat çekti. Şarkıcı Sıla, 1 ay önce 1 Kasım tarihinde avukatını da yanına alarak Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek şikayetçi oldu. Ahmet Kural uzaklaştırma kararı aldı. Savcıya dayağın kanıtı olarak 6 farklı fotoğraf veren Sıla’nın sunduğu fotoğraflarda vücudunun çeşitli yerlerindeki morluklar dikkat çekiyor.

Oyuncu Ahmet Kural ise Sıla’ya hiçbir şekilde şiddet uygulamadığını sadece çok hafif bir şekilde ittiğini, bunun da karşılıklı olduğunu belirtti. 29 Ekim sabahı tartışıklarını dile getiren Ahmet Kural ve Sıla’nın savcılıkta ki soruşturması devam ediyor. 2 tarafta ellerinde bulunan kanıtları delil dosyasına ekliyor.

Soruşturmanın Seyri Değişecek

Ahmet Kural’ın avukatı ise soruşturmada çok büyük bir seyir değişikliği yaşatacak birkaç görüntü ekledi. Görüntülerde Sıla’nın kollarında herhangi bir şekilde morluk bulunmuyor. Yine yüzünde de morluk yok. Şarkıcı Sıla iddialarına göre bu videonun çekildiği tarihten 1 gün sonra yani 31 Ekim 2018 tarihinde saatler 14.00’ı gösterirken darp raporu aldı.

O rapor kapsamında Sıla’nın kolları, yüzü, bacaklarında morluklar olduğu belirtildi. Bu görüntüler soruşturmayı devam ettirmekte olduğu savcılıkça incelenecek. Raporda şu soru sorulacak. Sıla Ahmet Kural’dan mı dayak yedi? Yoksa bu görüntülerin ardından mı şiddet gördü? Bu sorunun cevabı incelenme sonucunda açıklanacak ve soruşturmanın seyri tamamen netleşecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ