Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

AIDS Olduğunu Öğrendi Ejderhaya Dönüştü

  • 02 Mart 2018
  • 569 kez görüntülendi.
AIDS Olduğunu Öğrendi Ejderhaya Dönüştü
Konu Altı

Bir süre önce AIDS olduğunu öğrenen Eva Tiamat Medusa, hastalığa kapıldığını öğrenir öğrenmez radikal bir karar alarak dilini kestirdi ve boynuz taktırdı. Görenlerin hayretler içerisinde kaldığı Medusa, ejderha gibi görünmenin hoşuna gittiğini ifade etti.

Yakalandığı AIDS hastalığından sonra hayatını değiştirmeye karar veren Eva Tiamat Medusa, daha önce bir bankada görev alıyordu. Hastalığa yakalandığını öğrendikten sonra radikal bir kararla ejderhaya benzemek için birçok ameliyat geçiren Medusa, 57 yaşında dilini kestirerek boynuz taktırdı.

Sırf ejderhaya benzemek uğruna sayısız operasyon geçiren Medusa, dilini ortadan ikiye kestirip, boynuz taktırdı ve kulaklarında da değişiklik yaptırdı. Aldığı görüntü haliyle ejderhaya benzemek istediğini ve bu doğrultuda hareket ettiğini açıklayan Medusa’nın geçirdiği ameliyat sayısı tam olarak bilinmiyor.

Bunun yanı sıra vücudunda neredeyse dövmesiz hiçbir bölge kalmamış olan eski bankacı, alnının içine ekstradan deri ekleyerek boynuz görüntüsü taktırdı. Geçirdiği ameliyatlara toplamda 40 bin Pound harcadığını ifade eden Medusa, dünyada her şeyden önemli olan kişisel tatmin ve maneviyat olduğunu öne sürdü. Aldığı görünüm itibariyle Cadılar Bayramı’nda çok eğlendiğini belirten Medusa, dışardan kendisine bakan gözlerin ne düşündüğüyle ilgilenmediğini belirterek bu durumdan hiçbir zaman pişmanlık duymayacağını sözlerine ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ