Gündem

Akbank’tan müşterilerine müjde! Akbank hesap kartı olanlara Bin lira verilecek!

AKBANK’TAN GELEN MÜJDE RESMİ OLARAK DUYURULDU!

Akbank kendi müşterileri için ‘Son şans’ adını verdiği bir duyuru yayımladı ve buna bağlı olarak müşterilerine Bin Türk lirası verileceğini belirtti. Verilecek olan bu ödülü almaya hak kazanan müşteriler her ayın 10’unda, bir önceki ay sonundaki müşteri varlık düzeyleri ve segmentleri kontrol edilmek suretiyle belirlenecek ve bu doğrultuda da periyodik yüklemelerin aylık olarak gerçekleştirileceği ifade edildi. Ayrıca banka tarafından verilecek olan 1.000 Türk Lirası puan olarak da kartlara yansıtılabilecek.

Kamupersoneli.net‘te yer alan habere göre; Akbank müşteri sayısını arttırmak amacıyla ve kitlesini büyütebilmek için yeni kampanyalar, farklı avantajlar düzenlediğini belirterek, dev bankanın internet sitesi üzerinden resmi bir duyuru yaptığını aktardı. Buna göre davetle Akbanklı olan ve 500 bin Türk Lirası üzeri varlıklı her yeni “1e1” müşterisi için hem davet edene, hem de davet edilene Biner Türk Lirası olmak üzere ek chip-para verileceği açıkladı.

Akbank tarafından yapılan duyuru kapsamında “1e1 Davet Et Kazan” programı ile Akbanklılar, kendileri için özel olarak oluşturulan davet kodunu başkalarıyla paylaşarak, Akbanklı olmayan diğer kişileri bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olması için teşvik etmesi durumunda ve 3 ay içinde de “1e1” segmenti müşterisi olup 500.000 Türk Lirası üzeri varlık dolgunluğuna erişmesi durumunda, mevcut olan “Davet Et Kazan” kampanyasında kazandıkları ödüle ek olarak Bin Türk Lirası chip-para daha kazanılacağını aktardılar. Bunlar hariç yapılan açıklamada davet edilen kişinin de Bin Türk Lirası chip-para kazanmasının sağlandığı ifade edildi.

pexels ibrahim boran 8643438

KAMPANYANIN ŞARTLARI VE AYRINTILARI NELERDİR?

Kampanyanın şartlarına ve ayrıntılarına ilişkin yapılan duyuruya göre; “1e1 Davet Et Kazan” kapsamında ödül almaya hak kazanılabilmesi için öncelikle “Davet Et Kazan” kampanyasının koşullarının sağlanması ve doğrultuda yapılması gereken aşamalar gerçekleştirilmelidir. “1e1 Davet Et Kazan” kampanyasına dahil olabilmek için ek bir kayıt ya da başvuru gerekmeyecektir. Davet ile kazanılan kişinin, ilk kez Akbank müşterisi olması şartı ve 3 ay içinde de 500.000 Türk Lirası üzeri varlıkla 1e1 segment müşterisi olma koşulu aranacaktır. Bu koşulun sağlanması durumunda da “Davet Et Kazan” kampanyasından kazanılan ödül harici bir de ona ek olarak, hem davet edene, hem de davet ile Akbank’a gelen kişiye 1.000 Türk Lirası chip para yüklenecektir.
Davet eden kişinin 1e1 segment olması şart değildir. Bütün Akbank müşterileri “1e1 Davet Et Kazan” kapsamında davet eden konumunda olabilir.

Önerilen İçerik :   POMEM Giriş Mevzuatı Değişti!! Binlerce Adayı İlgilendiren Değişiklik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu