Magazin

Akciğer kanserine yakalanan Billur Kalkavan’dan haber var!

BİLLUR KALKAVAN KİMDİR? İŞTE AKCİĞER KANSERİ OLANBİLLUR KALKAVAN’IN SAĞLIK DURUMU!

Akciğer kanserine yakalanan güzel oyuncu Billur Kalkavan sağlık durumuyla ilgili gelişmeleri sosyal medya hesabından açıklama yaparak paylaştı. Billur Kalkavan sağlık durumu ile ilgili yaptığı açıklamada “Tedavilerim güzel ilerliyor” dedi.

Ntv.com.tr‘de yer alan haberin içeriğine göre, akciğer kanseriyle mücadele eden başarılı ve güzel oyuncu Billur Kalkavan sağlık durumuna dair merak edilen tüm gelişmeleri sevenleri ve hayranlarıyla paylaştı. Kansere yakalandığı duayen sanatçı Hamdi Alkan’ın yaptığı bir paylaşımla ortaya çıkan Billur Kalkavan, “Ciğerlerimden su boşaltıldı. Kemoterapi de çok şükür güzel gidiyor” dedi. Kendisini arayıp ulaşamayanlardan da tepki gördüğünü belirten güzel oyuncu “Biraz anlayışlı olmanızı rica edeceğim. Evet, biliyorum epeydir paylaşım yapamadım. Herkes arıyor soruyor çok teşekkür ederim. Ama cevap verecek halim inanın ki olmadı. Takdir edersiniz ki kolay şeyler yaşamıyorum” diyerek biraz sitemde bulundu.

BİLLUR KALKAVAN KİMDİR?

Oyunculuk ve sunuculuk da yapan Billur Kalkavan, 2 Kasım 1962 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Şu an 59 yaşında olan Billur Kalkavan, Nazım Kalkavan ve Nuyan Kalkavan çiftinin çocuklarıdır. Kardeşi de Rıza Kalkavan’dır. Birçok film ve dizide yer alan Billur Kalkavan, Ihlamurlar Altında dizisinde canlandırdığı Handan Tekiner rolüyle gönüllerde taht kurmuştur. Dönemin adından sıça söz ettiren dizisinde, Tuba Büyüküstün‘ün annesini canlandıran ve jet sosyete iken iflas etmiş bir karaktere hayat veren güzel oyuncu gerçekte de kızım gibi dediği Tuba Büyüküstün ile çok iyi anlaşmaktadır. Daha sonra 2009 yılında o zamanın popüler dizisi olan Osman Sınav imzalı Sakarya Fırat dizisinde uzman jandarmayı canlandıran Buğra Bahadırlı ile tanışmıştır. 8 şubat 1984 doğumlu olan yakışıklı oyuncu Buğra Bahadırlı ile 2009 yılından beri ilişkileri devam etmektedir. Birlikte iş ortaklığı da yapan çift, cemiyet hayatında parmakla gösterilen bir hayata sahiptir.

AKCİĞER KANSERİ!

Özellikle hayvan severliği ile ön plana çıkan Billur Kalkavan, akciğer kanseri olduğunu açıklayıp hayranlarını çok üzmüştü. Başarılı oyuncu sağlık durumuyla ilgili açıklama yaparak, “Ama merak etmeyin, tedavilerim çok güzel ilerliyor. Sadece biraz nefes almakta zorlanıyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu