Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Aldatıldığından Şüphelenen Koca Karısı ve Sevgilisi Olduğundan Şüphelendiği Adama Dehşet Yaşattı!

Tekirdağ’da kendisini aldattığından şüphelendiği karısını takip eden koca dehşet saçtı. Cani koca, İnternet üzerinden satın aldığı pompalı tüfekle birlikte karısını öldürdü, sevgilisi olduğunu iddia ettiği şahsı ise kurşun yağmuruna tuttu.

  • 12 Temmuz 2019
  • 401 kez görüntülendi.
Aldatıldığından Şüphelenen Koca Karısı ve Sevgilisi Olduğundan Şüphelendiği Adama Dehşet Yaşattı!
Konu Altı

Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde 32 yaşındaki Fatih E. ve 24 yaşındaki eşi Elif E.’yi pompalı tüfekle vurup  öldüren ardından ise sevgilisi olduğunu iddia ettiği 28 yaşındaki Uğur K.’yi ise ağır yaraladı. Olayın ardından jandarma ekiplerine teslim olan Fatih E. sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Çerkezköy’de yer alan bir fabrikada çalışan Fatih E., 1 çocuğunun annesi Elif E.’yi kendisini aldattığından şüphelendikten sonra takip etmeye başladı. Eşinin cep telefonunu düzenli aralıklarla inceleyen Fatih E., Uğur K. ile sık sık telefon görüşmesi olduğunu ve mesajlar bulunduğunu farketti. Eşine durumu soran Fatih E. “Görüşmüyorum” yanıtı alınca mesajları gösterdi.

Mesajları görmesinin ardından eşine durumu itiraf eden Elif E.’nin bu itirafı üzerine Fatih E. İnternet üzerinden pompalı tüfek satın aldı. Fatih E. ardından Uğur K.’yi telefonla arayarak, eşiyle neden görüştüğüyle ilgili soru yöneltti. Uğur K.’den de yine görüşmüyorum yanıtı aldı. Ardından buluşma teklifinde bulundu ve teklifinin kabul edilmesi üzerine eşini de yanına alarak Kızıpınar Mahallesi’nde yer alan piknik alanına gitti.

Genç Kadın Hayata Gözlerini Yumdu

Piknik alanında Fatih E., Elif E. ve Uğur K. arasında tartışma yaşandı. Tartışma, kısa sürede büyüyü kavgaya dönüşünce otomobilden aldığı pompalı tüfeği çıkaran Fatih E., Uğur K.’ye doğru ateş açtı.

Bu esnada hemen araya giren Elif E., başından vurularak olay yerinde hayatını kaybetti. Uğur K. ise kaçmaya çalıştığı esnada Fatih E.’nin silahı ateşlemesi sonucunda sırtından vurularak ağır yaralandı. Olayın ardından ağabeyini arayarak yaşananları anlatan Fatih E. Jandarma ekiplerine teslim oldu.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ