Ekonomi

Altın almayı düşünenler dikkat! İslam Memiş üstüne basa basa uyardı!

Altın Kahini olarak bilinen Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş altın almayı düşünenler için önemli uyarılar yaptı.

Yatırımcıları üstüne basa basa uyaran Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş’ten dikkat çeken tahminler geldi. Yeni Akit’te yer alan habere göre İslam Memiş, doların yıllık bazda kazandırmadığını onun yerine gram altın veya euro alınabileceğini dile getirdi.

Yaptığı açıklamada son zamanlarda sık sık gündeme gelen altın fiyatları için yatırımcılara önemli uyarılar yapan İslam Memiş, gram altın fiyatları yükselir mi sorusunun yanı sıra altında yeni seviyelerle ilgili de önemli bilgiler verdi.

pexels michael steinberg 342950 2

Peki İslam Memiş yatırımcılara hangi uyarılarda bulundu? İşte Altın Kahini İslam Memiş’in o açıklamaları…

Her dediği çıkan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş altın fiyatları piyasasında yaşananlarla ilgili önemli açıklamalar yaparak, yatırımcıya gram altın fiyatları ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Piyasa Kahini olarak tanınan İslam Memiş altın fiyatlarında gelecek seviyeleri ve öngörülerini yatırımcılarla paylaştı.

Peki İslam Memiş yatırımcılara hangi uyarılarda bulundu? İşte Altın Kahini İslam Memiş’in o açıklamaları…

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu kararıyla beraber dolar TL kurunda yaşanan bir miktar düşüşle gram altın fiyatları da geriledi. İslam Memiş yaptığı açıklamada altın fiyatları tarafında dalgalanmanın sürdüğünü dile getirdi.

pexels michael steinberg 366551 1

İSLAM MEMİŞ ÜSTÜNE BASA BASA UYARDI

Altın Kahini olarak tanınan İslam Memiş, altın yatırımcısının aklındaki soruları da yanıtladı. Yaptığı açıklamada altının gram fiyatının 1000 liralardan 970 liralara kadar düştüğünü söyleyerek, gram altın fiyatında alınabilir seviye için de rakam verdi.

Yaptığı açıklamada 950-1000 lira aralığının bir seviye olduğunu ve alım sürecinin bitirilmesini gerektiğini dile getiren İslam Memiş, piyasada alınacak aksiyonların süreci belirlediğine değinerek, 950 seviyesinin altına gerileme olmayacağını dile getirdi. Memiş konuyla ilgili olarak “Piyasalarda rehavet var. Tatil modunda olan yatırım araçları henüz bir kırılma olmadığı için 2 ay bu şekilde seyredecek.” şeklinde konuştu.

İslam Memiş ayrıca gram altın fiyatlarında yıl içerisinde 1050-1200-1450 TL beklediğini de sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu