Ekonomi

Altın fiyatlarında son durum! Uzman isimden çok önemli uyarı geldi! Bunu sakın yapmayın!

Altın fiyatlarındaki dalgalanmalar sürerken yatırımcı ne olacağını bekliyor. Uzmanlardan ise bir bir altın ile ilgili açıklama geliyor. İşte Para piyasaları uzmanı İslam Memiş bakın ne uyarıda bulundu

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandeminin etkileri hızla artarak devam ederken bir taraftan tam kapanma olacak mı bu konuşulurken ekonomi de gittikçe kötü yönde seyre devam ediyor. Altın ve döviz kurlarında beklenmedik olaylar yaşanabiliyor. Özellikle her ne kadar tüm dünyada dengeleri değiştiren pandemi şartlarından dolayı yapılamasa da düğün sezonunun yaklaşması ile altın fiyatlarında oynamalar devam ediyor.

Altın yatırımcısı dakika başı altın fiyatlarına bakıyor. Yatırımcıların gözleri altın fiyatlarına çevrildi. İnişli çıkışlı grafikleri gördüğümüz şu günlerde herkesi merak ettiriyor.

Altın fiyatlarında büyük bir kriz yaşanıyor. Her zaman güvenli bir liman olarak görülen altın yatırımı yatırımcısını düşündürmeye başladı. Uzun vadede iyi bir kazanç elde etmek için altın yatırımı hep en mantıklı yatırım olarak görülüyor. Yatırımcıların gözdesi altın gittikçe daha da yakından takip edilmeye başlandı.

pexels michael steinberg 346547 2 1
altın

Altın fiyatlarındaki dalgalanmalar sürerken yatırımcı ne olacağını bekliyor. Uzmanlardan ise bir bir altın ile ilgili açıklama geliyor. İşte Para piyasaları uzmanı İslam Memiş bakın ne uyarıda bulundu

Önerilen İçerik :   Asgari Ücrette Vergiden Muafiyet! | Kanun Teklifi Mecliste !

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası’nda standart altının kilogramı 457 bin 576 liraya geriledi.

İç piyasada gram altın 453 liraya, çeyrek altın 749 liraya, Cumhuriyet altını da 2,987 liraya satılıyor.

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş altın fiyatları ile ilgili önemli uyarılarda bulundu. Bunu sakın yapmayın diyerek ikazda bulunan Memiş, altın yatırımcılarına fiyatlarda zaman zaman düşüş ve yükselişin yaşanacağını söyledi. Memiş, yıl içinde altının gramının 600 lira, gümüşün gramının ise 12 lira seviyelerinde test edilebileceğini bunun kimse için bir sürpriz olmaması gerektiğini üstüne basa basa açıklıyor. Ons tarafına bakılıp ve aldanıp kesinlikle varlıkların satılmaması gerektiğini duyurdu.

Memiş, gümüş için ise “İçinde zerre kadar güven olan elindekini gümüşü 10 lira olduğunda 3 kuruş için satmaz. Gün gelecek herkes çocuklarına “Şu kadar fiziki gümüşüm vardı, satmasaydım bugün şuralar benim olurdu diyecek.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu