Ekonomi

Altın fiyatlarının dibi göreceği tarih açıklandı! Altın almak isteyenlere çok kritik uyarı!

Piyasa kahini olarak bilinen Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, yatırımcıların gözde yatırım araçları arasında yer alan altın ile ilgili çok önemli açıklamalar yaptı.

Peki altın fiyatları düşecek mi? Altın fiyatları ne zaman düşecek? İşte merakla beklenen o soruların yanıtları…

Kamupersonelinet’in aktardığına göre, dalgalı bir seyir izleyen altın fiyatları altını olanlar ya da altın almak isteyenler tarafından yakından takip ediliyor.

Yaz aylarının gelmesi ve düğün sezonunun başlamasıyla beraber altını olan ya da altın alacak olan vatandaşlar altın fiyatları düşecek mi? Altın yükselir mi gibi soruların yanıtlarını arıyor.

pexels michael steinberg 321463 2 1

Konuyla ilgili olarak gelen bir son dakika haberine göre, Piyasa kahini olarak bilinen Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş yatırımcıların gözde yatırım araçları arasında yer alan altın ile ilgili çok önemli açıklamalar yaptı.

Peki altın fiyatları düşecek mi? Altın fiyatları ne zaman düşecek? İşte merakla beklenen o soruların yanıtları…

Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, Merkez Bankası dün beklenen faiz kararını resmen açıkladı. Son dönemlerde de olduğu gibi dün de faiz kararını sabit tuttu. Söz konusu bu durum fiyatlarda da bir değişikliğe yol açmadı. Fakat açıklanan resmi rakamlara bakıldığında altının az da olsa yükselmeye devam ettiğini söyleyebiliriz.

Önerilen İçerik :   Kripto paralarda deprem! Bir şirket daha iflas başvurusu yaptı!
pexels michael steinberg 342950 2

GRAM ALTIN DÜŞECEK Mİ?


Yaptığı tahminlerle yatırımcıların radarına giren piyasa kahini İslam Memiş, faiz kararı sonrasında yeni tahminler yaparak vatandaşları heyecanlandırdı. İslam Memiş yaptığı açıklamada altının düşeceği tarihi söyledi.

GRAM ALTIN NE KADAR DÜŞECEK?

İslam Memiş altın ile ilgili olarak yaptığı açıklamada altının 950 TL’yi görebileceğini söyledi. Yaptığı açıklamada daha sonra ons altın sebebiyle altının 1.200 TL gibi rakamları görebileceğini dile getiren İslam Memiş şöyle konuştu: “Kısa vadede gram altın maksimum 1 ay, ben 1000 lirası seviyesinin üstünü kısa vade için gram atın alımını yatırımcısına tavsiye etmiyorum ama bunu neyi öngörerek söylüyorum: Yukarıda 1050 lira seviyesini öngörerek. Serbest piyasalarda 1040 lira görüldü”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu