GündemEkonomi

Altın ve Piyasa Uzmanı İslam Memiş açıkladı: Altın ve Dolar’dan daha fazla kazandırıyor!

İSLAM MEMİŞ, EN FAZLA KAZANDIRAN YATIRIM ARACINI AÇIKLADI! NE ALTIN NE DE DOLAR….

Yatırım ve altın denilince akıllara ilk gelen isim olan Altın ve Piyasa Uzmanı İslam Memiş tarafından herkesi ilgilendiren bir açıklama geldi. Uzman isim yatırım yapmak isteyenlere önemli tavsiyelerde bulundu. Yeni yatırım aracının altın da dolar da olmadığını söyleyen Memiş, detayları aktardı. Yatırım yapacak olanlara eğer dikkat etmezlerse “Keklik gibi avlanırsınız” diyerek çok ciddi uyarılarda bulundu.

İslam Memiş, sosyal medya kanalından yayınladığı son tavsiyesinde Dolar ve TL için çok önem arzeden bazı açıklamalarda bulundu. Bu noktada 2 farklı durumun olduğunu belirten Memiş’in açıklamaları herkeste şaşkınlık uyandırdı. Kamupersoneli.net‘te yer alan habere göre, Uzman isim herkesi akıllı olunması yönünde uyardı.

SİZLER AKILLI DAVRANAN İNSANLARSINIZ!

Dolar/TL kuru 18 lirayı görmüşken İslam Memiş, yatırım yapacakları, Temmuz ve Ağustos aylarında herhangi bir hamle yapmamaları konusunda uyardı.Dolara ilişkin afaki tahminler yapanlara “Akıllı olun” uyarısında bulunan Memiş, dolar analizcilerini 2 grupta değerlendirdi. Memiş, “2 grup var. Biri dolar 30-40 lira olacak diyor. Diğeri 10 lira olacak. Yahu siz akıllı insanlarsınız. Bugün yaşanan ekonomik koşullarda nasıl dolar 10 lira olabilir? Buna nasıl inanırsınız! Buna inanmanız için enflasyonun %20 olması lazım. Kiraların da 3 bin değil 1000 lira olması lazım. Dolar 30-40 lira olacakmış. Buna da nasıl inanırsınız? Şovmen bunlar. Dolar yıl sonunda en fazla 21 olabilir” dedi.

2019 yilinda gram altin dolar ve euro 12753290 1340 amp 1
euro

KAZANDIRAN YATIRIM İŞLEMİNİ AÇIKLADI!

Dolar seviyesinin en fazla 21 lira olduğunu ifade eden Memiş, doların aslında bir yatırım değil ödeme aracı olduğuna dikkat çekti. Geçtiğimiz aylarda pariteden bahseden Memiş, yatırımcının bu alanda yatırım yapmasının daha sağlıklı olacağının da altını çizdi. Borsaya dikkat çeken Memiş, bu alanda yapılan doğru yatırımların daha karlı olacağını ifade etti. Akıllı yere yatırım yapın diyen Memiş, Euro ve Sterlin’e dikkat çekti. Borsa İstanbul’dan hisse alıp kar ettiğini ifade eden Memiş, “Yatırım yapacaksan eğer akıllı yere yap. Ben ve yol arkadaşlarım Borsa İstanbul’a girdik. Dövizden daha fazla kazandık. Biz dövizi yatırım aracı olarak hiç görmedik.” diye konuştu.

Önerilen İçerik :   Kredi borcu kapatma transferi fırsatı! 50 bin TL anında hesabına yatsın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu