Altın fiyatları ile ilgili bir çok haber yayınlanıyor. Altın yatırımcısının dikkatine: Eğer elinizde altın biriktiriyorsanız bu haberi okuyun

Elinde altın tutanlar bu haber sizi ilgilendiriyor. Eğer elinizde gram ve çeyren altınınız varsa mutlaka bu haberi okuyun. Altın fiyatları son günlerde tekrar düşüşe geçse de uzmanlar altın fiyatları ile ilgili sürekli uyarı yapıyorlar. Gram altın, çeyrek altın ve tam altın fiyatlarında son durum ne yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Piyasalar borcu olanlar için oldukça kötü durumda ancak altın ve dövizi olanlar yaşadı.

Siz de altınları hesapta değil de yastık altında biriktiriyorsanız müjdemizi verelim. Uzmanlar altının gelecek aylarda ne kadar olacağı yorumunda bulundu. Artık altın almak isteyenler tarafından yurt içi piyasalarda yakından takip ediliyor. Eğer elinizde altın biriktiriyorsanız bu haberi kaçırmayın.

Altın yatırımcısının dikkatine: Eğer elinizde altın biriktiriyorsanız bu haberi okuyun

Enflasyon oranlarını takip eden herkes artık ekonomi haberlerini az çok anlıyor zaten ancak altın ve doların bu kadar yükselmesi bazı kişileri üzse de yatırımcıların gözlerini parlattı. Bu kadar yükselişte olan yatırımcısını güldürmeye devam ediyor.

Altın aytırımcıları bugün altın ne kadar diye her saat başı internette aratmadan edemiyor. Biz de sizler için gram altın, çeyrek altın, yarım altın, tam altın, Ata altın fiyatlarını teker teker araştırdık.

İslam Memiş Altın Yorumu

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş altın fiyatları piyasasında neler olup bittiğini hemen hergün yatırımcılarına açıklıyor. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş yatırımcıları uyardı. İslam Memiş altın yorumu yaptığı yayınlarda sık sık altın fiyatları tarafında dalgalanmanın sürdüğünü belirtiyor.

Altının gram fiyatı 1000 liralardan 970 liralara geriledi. Gram altın fiyatının alınabilir seviye için sürekli rakam veren Memiş bu kez de 950-1000 lira aralığının alınabilir seviye olduğunu dile getirdi. Memiş, “Piyasalarda rehavet var. Tatil modunda olan yatırım araçları henüz bir kırılma olmadığı için 2 ay bu şekilde seyredecek.” dedi.

İslam Memiş Döviz yatırımı yapmak isteyenler içinse; Euro ve Sterlin’in, Dolardan daha alınabilir bir seviyede olduğunu belirtti.

Memiş ayrıca üstüne basa basa her seferinde gümüş yatırımının da artık çok cazip olduğunu vurguluyor. Ve ayrıca yatırım yapmak isteyenleri sanal ortam da fiziki olarak yatırım yapmaları konusunda uyarıyor.