Ekonomi

Altını olanlar ya da altın alacaklar dikkat! Altın Kahini İslam Memiş son kez uyardı!

Yaptığı isabetli tahminlerle altın yatırımcılarının en çok takip ettiği isimler arasında yer alan ve altın kahini olarak bilinen İslam Memiş yine bir son dakika açıklaması yaptı.

Yeni Akit’te yer alan habere göre, altını olanları ve altın alacakları son kez uyaran Ekonomist İslam Memiş Ağustos ayı ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Peki altın yükselecek mi? Altında son durum ne? İslam Memiş altınla ilgili olarak hangi uyarıları yaptı.

Aktarılan son dakika bilgilerine göre, son zamanlarda sık sık gündeme gelen altın fiyatlarındaki yukarı yönlü hareket resmen başlarken Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş de altın ile ilgili bazı çarpıcı tahminler yaptı.

pexels pixabay 47047 5 1 1

ALTIN FİYATLARINDA SON DURUM NE?

İslam Memiş yaptığı açıklamada gram altının 1000 liranın altına gerilemesinin son defa alım fırsatı oluşturacağını dile getirdi.

Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika bilgilerine göre, Ekonomist İslam Memiş gram altın, dolar, gümüş ve kripto paralarla ilgili çok önemli açıklamalar yaptı.

FOX TV’de Ekonomi Arası programına katılan İslam Memiş, gram altın, dolar ve gümüş ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. İslam Memiş yaptığı açıklamada 1Gümüş ve altın fiyatları yatırımcısı şunu çok iyi görüyor. Son bir yılda ciddi baskı altındaydı. Bu kadar risk varken, resesyon riski varken, baskı altında olması, fiyatların düşük olduğu biliniyor.” diyerek, FED’in beklentisinin fiyatlandığını ve ons altının dün 1760 devamında 1780 olduğunu kaydederek, aslında hedefin 1800 dolar seviyesi olduğunu dile getirdi. İslam Memiş ayrıca yaptığı açıklamada yükselişler devam ederse ilerisine bakacaklarını kaydederek, yatırımcıları da uyardı.

pexels michael steinberg 346547 2 1
altın

ALTIN YATIRIMCISINA NE KADAR KAZANDIRDI?

Yıla 785 liradan başlayan gram altının bugün hem banka hem Kapalı Çarşı’da 1015 lira seviyesinde olduğunu kaydeden İslam Memiş gram altının 7 ayda yatırımcısına 230 lira kazandırdığını kaydetti. İslam Memiş, “Tabii ki 1200 ve 1450 öngörümü koruyorum, kamuoyu ile paylaşıyorum” dedi.

Yaptığı açılamada “Dolardan destek görüyor, dolar gram altını desteklemeye devam ediyor.” diyen İslam Memiş, yatırımcının gram altını takip etmek için doları takip etmesi gerektiğini kaydederek, “1020 lira direnç seviyesi var yukarıda. Ağustos gram altında alım için son fırsat.” dedi.

Yaptığı açıklamada gram altında makas aralığına dikkat etmek gerektiğinin de bir kez daha altını çizen İslam Memiş, gram altının gerçek değerinin 1015 lira seviyesi olduğunu söyleyerek, “1015’i baz almalılar. 1000’in altına sarkmalar son bir şans olarak ön planda duruyor.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu