Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Apartman Bahçesinde Ölü Bulunan Kadının Neden Öldüğü Ortaya Çıktı! Dramatik Tablo…

  • 16 Ocak 2019
  • 463 kez görüntülendi.
Apartman Bahçesinde Ölü Bulunan Kadının Neden Öldüğü Ortaya Çıktı! Dramatik Tablo…
Konu Altı

Adana’da hiçbir alakası bulunmadığı bir apartmanın bahçesinde hayatını kaybetmiş bir şekilde bulunan 44 yaşındaki kadının, kanser olduğunu öğrenmesiyle birlikte intihar girişiminde bulunarak hayata gözlerini yumduğunun tespiti gerçekleştirildi.

Talihsiz kadının arabasında yapılan incelemelerde bir not ortaya çıktı. Ölümünden kimsenin sorumlu tutulmasını istemediğini ileten kadın, kanser olduğunu öğrendiğinden dolayı kimsenin huzurunu bozmak ve acı çektirmek istemediğinden intihar ettiğini belirten bir mektup yazmış.

İşe Giderken Bahçede Gördü

Alınan bilgilere göre olay, merkez Sarıçam ilçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, 206 Sokak’ta yer alan bir apartman bahçesinde dün sabah saatlerinde gelişti. Apartmanda oturmakta olan bir kişi, sabah işe gitme amacıyla evden çıktığında bahçede hareket etmeden yatmakta olan kadına rastladı. Vatandaş, kadını görür görmez hemen acil sağlık ekipleri ve polis ekiplerine ihbarda bulundu. Olay yerine gelen ekipler ise kadının olay yerinde hayata gözlerini yumduğunu tespit etti.

Cesedin Kimliği Tespit Edildi

Ardından ise Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri hemen çalışmalarına başladı. Yapılan çalışmalar sonucunda cansız bedenin 44 yaşındaki Perihan Büyükbayram’ın olduğunun tespiti gerçekleştirildi. Güneşli Mahallesi’nde tavukçuluk işiyle uğraşan Cüneyt Büyükbayram ile evli olan kadının cansız bedeni otopsi çalışması için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

Otomobile 3 Mektup Bırakmış

Polis çalışmalarını derinleştirdiğinde kadının Adana sınırları içerisinde yer alan Güneşli Mahallesi’nde ikamet ettiğini ve sabah saatler 07.39 civarında kendi mahallesinden 20 kilometre uzaklıkta yer alan Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne geldiğini, 6 dakika otomobilinde kaldığını ve 07.45 gibi otomobilinden indiğini, ölü bulunduğu apartmana doğru ilerlediğini tespit etti. Aynı zamanda polis ekipleri tarafından kadının otomobilinde yapılan çalışmalarında 3 farklı mektup bulundu. 3 mektubun birisini polisler için, birisi eşi için, biri ise ailesi için yazılmıştı.

“Kanser Olduğumu Öğrendim”

Kadının polislere yazdığı mektupta kanser olduğunu öğrendiğini belirttiği ortaya çıktı. Ölümünden kimsenin sorumlu olmadığını dile getiren kadın, bu konuda suçlu aramayın açıklamasında bulundu. Eşine ise, kanser olduğunu öğrendiğini, çocuklarına hiçbir acı çektirmek istemediğini bu sebepten dolayı kendini öldürdüğünü, çocuklarına iyi bakmasını istediğini, ailesine ise yine kimsenin ölümünden sorumlu olmadığını, acı çektirmek istemediğini, arkasından üzülmemeleri gerektiğini yazdığı mektubu arabasına koydu.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ