Otomobil

Araba almak isteyenlere müjde! Hyundai en ucuz modelini Türkiye’ye getirme kararı aldı! O model 200 bin liranın da altına satılacak!

Son zamanlarda gündemden düşmeyen otomotiv sektöründe her gün yeni bir gelişme daha yaşanıyor. Teknolojiokucom’dan Mustafa Yılmaz’ın haberine göre, son zamanlarda sık sık gündeme gelen otomobil pazarındaki dengeler değişmeyi sürdürüyor ve bu bağlamda da sektörün dev isimleri arasında yer alan Hyundai de bazı planlarını değiştiriyor.

İşte araba almak isteyen ya da ucuz araba arayan milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiren o haberin detayları…

2020 yılında kendisini hissettirmeye başlayan çip krizi en çok da gündemden düşmeyen otomobil sektörünü etkiledi. Nitekim etkilemeyi de sürdürüyor.

Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, söz konusu çip kriziyle başlayan bu süreç, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi ve ekonomik krizlerle de sürdü. Böylece tüm bu etkenler otomobil fiyatlarının yükselmesine de zemin hazırlamış oldu.

33333 1

Yaşanan son gelişmelere göre, hali hazırda ülkemizde en ucuz sıfır binek otomobil dahi 350 bin liranın üzerinde fiyatlarla alıcılarını bekliyor ve söz konusu bu fiyatlar sadece otomobil firmalarının başlattığı kampanyalarla düşüyor

Ancak bu konuyla ilgili olarak yaşanan son dakika gelişmesine göre, sizin de önümüzdeki aylarda normal fiyatın çok da altında bir fiyata sıfır otomobil alma imkanınız olabilir.

Önerilen İçerik :   Önce indirim sonra zam! İşte güncel akaryakıt fiyatları!

UCUZ OTOMOBİL NASIL ALINIR?

Peki normal fiyatının çok daha altına nasıl otomobil alabileceğinizi merak ettiniz mi? Tabi ki de ucuz otomobillerin Türkiye’ye gelmesiyle birlikte.

Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, hali hazırda ülkemizde satılan otomobiller normalin üzerinde fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Öyle ki Çin, Hindistan gibi pazarlarda bizdekinin yarı fiyatına satılan otomobiller bulunuyor.

Yaşanan son dakika gelişmelerine göre Hyundai’nin önemli bir Pazar payına sahip olduğu belirtiliyor. Güney Koreli otomobil devi Hyundai önümüzdeki süreçte bu ucuz modellerinden bazılarını Türkiye’ye getirmeyi planlıyor.

Konuyla ilgili olarak öne sürülen detaylara göre, Hyundai Türkiye ve Avrupa’daki düşen satışları bu ucuz otomobillerle dengelemiş olacak.

44444

HANGİ MODEL TÜRKİYE’YE GELECEK?

Şu an için hangi modellerin geleceği tam olarak belli olmadı ancak en ucuz modelde fiyatın 200 bin liranın altına kadar düşeceği belirtiliyor.

Eğer Güney Koreli otomobil devi Hyundai gibi diğer otomobil devleri de ucuz modellerini Türkiye’ye getirmek için düğmeye basarlarsa pek çok kişi uygun fiyatlarla yeni bir otomobil sahibi olabilir.

Önerilen İçerik :   Sıfır otomobil almak isteyenlere müjde! Yeni kampanyalar tek tek açıklandı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu