Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Arabasını Kadife ile Kaplatan Adamı Görenlerin Ağzı Açık Kalıyor!

  • 09 Şubat 2019
  • 935 kez görüntülendi.
Arabasını Kadife ile Kaplatan Adamı Görenlerin Ağzı Açık Kalıyor!
Konu Altı

Tokat’ta lüks otomobilini kadife ile kaplatan genci görenlerin ağzı açık kalıyor. Sosyal medya platformlarında paylaşım rekoru kıran gencin arabasını gören çoğu kişi fotoğraf çekinmek için sıraya giriyor.

Tokat’ta modifiye tutkunu olan bir genç tarafından kadife ile kapatılan lüks otomobil görenleri hayrete düşürüyor. İlk olarak Avrupa ülkelerinde yayılan ve sonra ülkemize gelen kadife kaplama serüvenine Tokatlı bir gençte katılarak arabasını baştan sona kadife ile kaplattı.

Tokat sanayi sitesinde kadife kaplama yaptıran modifiye tutkunu genç, eskiye nazaran temizlik açısından da daha rahat olduğunu ifade etti. Kadifenin, otomobilin orijinal boyasını tamamıyla koruduğunu, çok daha rahat bir şekilde yıkanarak tertemiz bir hal aldığını, dolu ya da sıçrayan taşlardan aracın kabortasını tamamıyla koruduğunu belirten genç, su tutulduğu anda ne kadar toz, toprak varsa akıp gidiyor dedi.

Fotoğraf Çekilmek İçin Sıraya Giriyorlar

Lüks otomobilin sahibi Sinan Özdilek, İnternet’te gördükleri kadife kaplamayı başarılı bir şekilde kendi aracına uyguladıklarını anlatarak, Avrupa ülkelerinde trend olduğu gibi lüks araçların Türkiye’de de kadife ile kaplanmasının trend olacağını belirterek, ilgi ve alakanın çok üst düzey olduğunu, fotoğraf çekinme amacıyla sıraya girenlerin bile var olduğunu sözlerine ekledi. Trafikte seyrettiği esnada gören 10 kişiden 9’unun da baktığını ileten Özdilek, bu tepkiler karşısında gururlanarak mutlu olduklarını ve “iyi ki yapmışız” dediklerini açıkladı.

Dikkatler Üzerinde Yoğunlaşıyor

Tokat’ta yaklaşık olarak 5 yıldır araç kaplama işiyle uğraşmakta olan Ahmet Akıntaş isimli usta, kadife kaplama yaptıkları otomobilin üzerinde ilgi ve alakanın çok yüksek seviyede olduğunu belirtti. Kadife kaplama söküldüğünde ise hiçbir iz bırakmadığının da altını çizdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ