OtomobilGündem

Araç sahipleri bu defa bayram edecek! Benzin ve motorin fiyatlarına tarihi indirim geliyor! Benzin ve motorin’de 5 Ağustos 2022 güncel fiyatlar! 

BENZİN VE MOTORİN FİYATLARI KAÇ LİRA OLDU? BENZİN VE MOTORİN FİYATLARINDA İNDİRİM!

Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalgalanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da yapılan indirim ve yapılan zam haberleriyle değişkenlik arz ediyor. Bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı diye aratmalar tüm vatandaşların gündemini meşgul ediyor. Peki 5 Ağustos 2022 güncel benzin motorin (mazot) fiyatları ne kadar, akaryakıt fiyatları kaç liradan işlem görüyor? Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç lira? Brent petrol fiyatında son 6 ayın en düşük seviyesinin görülmesi akabinde benzin ve motorin fiyatlarında ve akaryakıtta tarihi indirim haberi geldi. Kamupersoneli.net‘te yer alan haberin içeriğine göre; araç sahipleri bu defa bayram edecek! Benzin ve motorin fiyatlarına tarihi indirim bu gece başlıyor. Brent petrol fiyatları ve özellikle dövizdeki değişiklikler sonucu vatandaşlar benzin ve motorin fiyatlarını yakından takip etmeye devam ediyor.

Akaryakıt fiyatlarına art arda gelen zamlardan sonra bu defa da tüm araç sahiplerini bayram ettirecek indirim haberi verildi! Açıklamalara göre akaryakıt fiyatlarında oldukça düşüş yaşanacak. Benzin ve motorin fiyatlarına büyük bir indirim yapılacağı açıklandı. İndirimli fiyatların ise bu geceden yani 6 Ağustos 2022’den itibaren geçerli olacağı bildirildi. Akaryakıt fiyatları hem brent petrol fiyatlarındaki değişiklik ile hem de Türk Lirası’ndaki değişiklikler neticesinde bir yükselip bir düşerek dalgalı bir seyir izlemeye devam ediyor.

Önerilen İçerik :   Sezai Aydın Hayatını Kaybetti..
benzine indirim 3UxT cover
benzine indirim 3UxT cover

BENZİNE 2,23 TL İNDİRİM!

Benzin ve motorin fiyatlarına zam yapılması beklenirken, zam yerine indirim haberi geldi. Buna göre 6 Ağustos cumartesi gününden yani bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere; benzin grubunda 2,23 lira, motorin grubunda ise 1,15 lira indirim yapılması bekleniyor.

Güncel akaryakıt pompa fiyatları ise şu şekilde: İstanbul’da motorin litre fiyatı 24,48 liradan satılırken, benzinin litresi ise ortalama 22,25 liradan satışa sunuluyor.

MOTORİN VE BENZİN FİYATLARINDA İNDİRİM VAR MI?

6 Ağustos 2022 Cumartesi gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere; benzin grubunda 2,23 lira motorin grubunda ise 1,15 lira fiyat indirimi yapılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu