Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Aracın arkasındaki yazı, aracı çekilmekten kurtardı!

  • 16 Haziran 2018
  • 520 kez görüntülendi.
Aracın arkasındaki yazı, aracı çekilmekten kurtardı!
Konu Altı

İzmir’de meydana gelen olayda park yasağı yapan araçları kaldırmak için gelen trafik ekibi bir aracın arkasındaki “Ne kadar sizi görünce heyecanlansak da, 5 saniye içerisinde teybin sesini kısıp güven kemerini takıp egzozu ve sisleri kapatsak da razıyız cezaya. Kafi ki siz şehit olmayın” yazıyı okuyunca aracı kaldırmaktan vazgeçti.

Polis ise “Bayan ekibi olarak seni alnının ortasından öpüyoruz kuzum. Beni fazla duygulandırdın. Şimdilik aracını çekmedim. Ama sen yine de aracını olmadık yerlere bırakma. Polis ablan. Trafikçi” notunu bırakarak bölgeden ayrıldı.

Aracın kaldırılmadığını çevredeki bir iş yerinde çalışan personelden öğrenen sürücü ise personelin olayı anlatma anını kameraya kaydetti. Video ve polis memurunun yazısı sosyal medyada paylaşılması ile yüzlerce zevk ve yorum alırken aynı bölgeyi gören emniyet kamerası kayıtlarında ise polisin çekici ile geldiği, aracın arkasındaki yazıyı gördükten sonra his dolu mesajı yazdığı görülüyor. Görüntülerde çekicinin aracı kaldırdığı ve yine indirdiği de yer alıyor. 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ