Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Arkadaşı Annesiyle İlişkiye Girdi, Kafasını Kesti! Dehşet Anlar…

  • 03 Ekim 2018
  • 1.520 kez görüntülendi.
Arkadaşı Annesiyle İlişkiye Girdi, Kafasını Kesti! Dehşet Anlar…
Konu Altı

Hindistan’da yapılan bir festivalde 2 arkadaş kavga etti. Kavga dehşetle bitti. 2 yakın arkadaş, festival alanında aynı işte çalışıyorlardı. İş arkadaşının kendi annesiyle yasak ilişkiye girdiğini söyleyen 24 yaşındaki genç, 36 yaşındaki adamla birbirine girdi. Arkadaşının kafasını kesti. Kesik kafayı da eline alarak bisiklete binip uzaklaşmaya çalıştı.

Heryeri kan içerisinde alandan 20 kilometre uzaklıkta yer alan polis karakoluna giderek teslim oldu. Hindistan’da büyük tepki toplayan bu olay dünya çapında tüm haber sitelerinde yer aldı.

Hindistan haber siteleri söz konusu kafa kesme olayının izole Mandya şehrinde yaşadığı yönünde bilgilendirme yapıyor. Annesiyle yasak ilişkiye giren iş arkadaşı Giresh’in kesik kafasını eline alarak psikopatça karakola giren 24 yaşındaki Pashupati, polis tarafından göz altına alındı.

Hindistan’da aynı eyalet içerisinde 7 günde 3. benzer olayın yaşandığını ileri süren polis ekipler, sosyologları göreve çağırdı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Şahsın ne kadar ceza alacağı ise dünya çapında büyük merak konusu olmuş durumda.

Elindeki kafayla kameralara yansıyan genç, çok korkunç görüntülere sebebiyet verdi. Dünya basını elindeki kafayla üstü başı tamamen kan içerisinde bu kadar korkunç görüntüyle birlikte karakola girmesinin büyük bir çılgınlık olduğunu, ruh sağlığının yerinde olmadığını ileri sürüyor.

Tabi tüm her şey Hindistan’da yapılan yargılama sonucunda ortaya çıkacak. Gerekli soruşturmaların devam ettiği Hint polisler tarafından iletildi. Hapis cezası almama ihtimali de var. Tabi dünya basını bu kadar ayaklanmışken verilir mi bilemeyiz ama Hindistan’ın yargı sistemi bu şekilde işliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ