Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Aynı Gün 5 Farklı Ameliyata Giren, 100’den Fazla Hastane Muayene Eden Doktor Ölü Bulundu!

  • 29 Ocak 2019
  • 463 kez görüntülendi.
Aynı Gün 5 Farklı Ameliyata Giren, 100’den Fazla Hastane Muayene Eden Doktor Ölü Bulundu!
Konu Altı

Konya’da Seydişehir Devlet Hastanesi’nde bir gün içerisinde 5 farklı ameliyat gerçekleştiren, bunun yanı sıra 100’e yakın hastayı muayene eden İsmail Cem Temel isimli doktorun muayene odasında cansız bedeni bulundu.

Konya’da Seydişehir Devlet Hastanesi’nde görevli olan Kulak, Burun Boğaz alanında uzman olan 32 yaşındaki doktor İsmail Cem Temel, kapısının kilitli olduğu poliklinikteki odasında ölü olarak bulundu. Temel’in henüz kesin ölüm sebebi belli olmadı. Yapılan otopsi çalışmasıyla birlikte neden öldüğünün tespiti yapılacağı ifade edildi.

Koluna Damar Yolu Açtırmış

Söz konusu olay, dün akşam saatlerinde Seydişehir Devlet Hastanesi’nde gelişti. Gün içerisinde toplam olarak 5 farklı ameliyata giren ve bunun yanı sıra 100’e yakın hastayı muayene eden 32 yaşındaki genç doktor İsmail Cem Temel, iddialara göre bel ağrısı şikayeti sebebiyle hemşirelere “ağrı kesici yapacağım” dedi ve ardından koluna damar yolu açtırdı. Sonrasında ise odasına geçti.

Kapı Kilitli Olunca Hastane Yönetimine Haber Verildi

Mesai bitiminde odayı temizleme amacıyla olayın gerçekleştiği muayene odasına gelen temizlik personelleri, kapının kilitli olduğunu farkettiler ve Temel’in odasında telefonla görüşme yaptığını düşünerek ayrıldılar. Aradan belirli bir zaman geçtikten sonra odaya tekrar gelen temizlikçiler hala kilitli olduğunu görünce durumu hastane yönetimine bildirdiler.

Kesin Ölüm Nedeni Belli Değil

Kilitli olan kapı hastane yönetimi tarafından yedek anahtarla açıldığında Dr. Temel odasında hareketsiz bir şekilde bulundu. Mesai arkadaşları tarafından yapılan kontroller sonrasında Temel’in hayata gözlerini yumduğu tespit edildi.

Eşi Aslı Bilgiç, Temel ile aynı hastanede deri ve zührevi hastalıkları uzmanı olarak görev yapıyor. Temel’in kesin ölüm nedeni henüz belli değil. Yapılacak otopsi çalışmasıyla birlikte neden öldüğü belli olacak. Cansız beden, yapılacak otopsi çalışması için akşam saatlerinde bulunduğu hastanenin morguna kaldırıldı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ