Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Balık burcu haftalık burç yorumu

  • 14 Haziran 2018
  • 584 kez görüntülendi.
Balık burcu haftalık burç yorumu
Konu Altı

Balık burcu haftalık burç yorumu3 gün önce

11-18 Haziran haftalık burç yorumunuzu Astrolog Başak Tanyeri hazırladı. Sevgili Balık burcu, Salı günü Yengeç burcuna geçecek Merkür sevi hayatınız ve varsa çocuklarını konusunda duygulu düşüneceğiniz zamanlara işaret ediyor.

29 Haziran’a kadar devam edecek bu süreçte ilişkide problemler varsa konuşulabilir. Kimi Balık’lar çocuk sahibi olmak istediğine karar verebilir. Çarşamba günü İkizler burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Dahil dünyanız epey yoğun olmalı bu dönem. Bunlar sebep oluyor, şayet ki patlama noktasındaysanız yaşam sizi sebep bu noktaya getirdi düşünmek lazım tabii. Elbet bir şeyleri değiştirmeniz gerekiyordur, o noktayı bulmak lazım. Mümkün sebeplere bakacak olursak… Kimi Balık’lar kendilerini epey ihmal etmiş olabilir, kimileri yalnızca başkaları için yaşıyor olabilir, kimileri de gerçeklerden kaçarak yaşıyor olabilir bir süredir. İşte bu yeniay bir uyanış verebilir sizlere. Bu doğrultuda iç dünyanızda, evinizde, yuvanızda, aile büyüklerinizle olan ilişkilerinizde bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz belki. Kimi Balık’lar ev değiştiriyor olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ