Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Başbakan Yıldırım: Dolaşa dolaşa kördüğüm oldular

  • 24 Haziran 2018
  • 403 kez görüntülendi.
Başbakan Yıldırım: Dolaşa dolaşa kördüğüm oldular
Konu Altı

Yıldırım, İmar ilçesi Cumhuriyet Meydanı’nda parti otobüsünün  üzerinden vatandaşlara seslendi.

Aydın mitinginden İzmir’in Torbalı ilçesine geçerken Bayındır’a da  uğramak istediğini dile getiren Yıldırım, vatandaşlara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan’ın selamını getirdiğini söyledi.

Yıldırım, yarından sonra bayram yaşanacağını, seçimlerdeki desteği  konusunda Bayındır’a güvendiklerini kaydederek, “Biliyorsunuz adaylar meydanda  dolaşıyor. 2 aydır dolaşıyorlar. Dolaşa dolaşa kördüğüm oldular, başları döndü.  Millet rağbet fiyat mi ? Ne diyor meydanlarda? ‘AK Parti ne yaptıysa yıkacağız.’,  siz yıkım ekibi misiniz kardeşim, ulus size yapılanları yıkın diye mi oy  verecek?” diye konuştu.

AK Parti’nin yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu anlatım eden  Yıldırım, Türkiye’ye 15 yılda 20 bin kilometre bölünmüş yol, bin 245 hastane  yaptıklarını, ülkeyi 3,5 kat büyüttüklerini, ihracatı katladıklarını, FETÖ’cülere  hak ettikleri dersi verdiklerini anlattı.

Yıldırım, 15 Temmuz’da vatandaşların da bayrağı indirmediğini,  ezanları dindirmediğini söyleyerek, “Siz bu adayların hiç ağızlarını açıp da PKK  ile FETÖ ile mücadele için ne yapacaklarını söylediklerini duydunuz mu? 4 parti  ittifakı var ama bir de bunların saklı ittifakı var, saklı ortağı var, o da  HDP’dir, PKK’dır.” değerlendirmesinde bulundu.

“Türkiye’nin üzerinde bir plan oynanıyor, güneyimizde bir terör  devleti kurmaya çalışıyorlar. Amaç, Türkiye’nin bölgedeki etkinliğini azaltmak,  bölgede istikrarsızlığı, ekonomik krizi, toplumsal krizi beraberinde getirmek.”  diyen Yıldırım, istikbal, istikrar ve kalkınma için, kuvvetli Meclis için yola devam  edeceklerini vurguladı.

BÖLGEYE YAPILAN HİZMETLER

Torbalı’dan Bayındır’a bölünmüş yol yaptıklarını, Tire-Belevi yolunun  da yapıldığını dile getiren Yıldırım, Ödemiş’ten Kiraz’a demiryolunu  uzattıklarını söyledi.

Doğalgazı Bayındır’a getirdiklerini, tüm mahallelerde  yaygınlaştıracaklarını kaydeden Yıldırım, bölgede baraj ve hastane yapımı için de  çalışmaların sürdüğünü, ilçeye 4 yıllık fakülte açacaklarını ve hayvan hastanesi  kuracaklarını sözlerine ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ