Ekonomi

Bayram öncesi nakit ihtiyacı olanlar dikkat! Başvurular başladı!

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala nakit ihtiyacı olanların da beklediği müjde geldi. Akbank tarafından yapılan açıklamaya göre, nakit ihtiyacı olanlara 7 bin 500 TL’ye kadar faizsiz taksitli avans verileceği belirtildi.

Kamupersonelinet’te yer alan habere göre, Akbank tarafından yapılan duyuruda mobilden Akbanklı olanlara 7 bin 500 liraya kadar faizsiz taksitli avans verileceği bildirildi.

Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, söz konusu kampanyanın 31 Temmuz 2022 tarihinde sona ereceği bildirildi.

calculator 385506 1280

SON GÜN 31 TEMMUZ

Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre söz konusu kampanyadan 1 Temmuz – 31 Temmuz 2022 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” butonu üzerinden ilerleyerek ilk kez ve uzaktan Akbanklı olma sürecini tamamlayan yeni Akbanklıların yararlanabileceği bildirilen duyuruda Mobilden Akbanklı olma sürecini başlatmış fakat hata almış ya da süreci şubeden tamamlamış katılımcılar da kampanyadan faydalanacağı bildirildi.

Akbank tarafından yapılan duyuruda 1 Temmuz 2022 tarihi öncesi açık Axess, Wings veya Free kartı olmayıp, 1 Temmuz 2022 – 15 Ağustos 2022 tarihleri arasında ilk kez asıl Axess veya Wings’e başvuru yaparak 15 Ağustos 2022 tarihine kadar kartı onaylanan müşteriler 31 Ağustos 2022 tarihine kadar kampanyadan yararlanacağı bildirildi.

woman 865111 1280

KAMPANYA DETAYLARI

Söz konusu kampanyanın ayrıntılarına ilişkin Akbank’ın kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda mobil ya da Şube’den Akbanklı olanlar Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Juzdan, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvuru yapabileceği bildirildi.

Kampanya kapsamındaki katılımcıların, kısa mesajda belirtilen tarihe kadar yapacakları 7 bin 500 liraya kadar ve 2-6 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli yüzde 0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacağı bildirildi. Ayrıca yine aktarılan detaylara göre, belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm taksitli avans taleplerinde yüzde 1,80 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranının geçerli olacağı aktarıldı.

Bireysel kartlara ait Taksitli Avans işlemlerinde herhangi bir ücret alınmıyor. Kredi kartı başvurusu onaylanmış olan Akbanklıların kullanılabilir nakit limitleri dahilinde, 0 faizli Taksitli Avans kampanya tanımlamaları, kredi kartı başvuru onay tarihinden 2 iş günü sonra gerçekleşecek.

Yine aktarılan detaylara göre, ger Akbanklı kredi kartı açılışından sonra, kampanya süresi boyunca yalnızca 1 defa sıfır faizli, Taksitli Avans kullanma hakkına sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu