Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Bekçiler göreve hızlı başladı

  • 15 Haziran 2018
  • 343 kez görüntülendi.
Bekçiler göreve hızlı başladı
Konu Altı

Gece saat 22:00 ile sabah 06:00 saatleri arasında mesuliyet bölgelerinde ve yoğun olarak iş yerlerinin bulunduğu güzergahlarda, bölge polis ekipleriyle beraber müşterek olarak meydana gelmesi muhtemel olayları önleme, meydana gelen olaylara ise atik bir şekilde müdahale etme görevini yürütecek olan Çarşı ve Mahalle Bekçileri şimdiden pek fazla olayı aydınlattı. 

Göreve başlayan Çarşı ve Mahalle Bekçilerimizin bu güne kadar yapmış oldukları çalışmalarla 10 Haziran 2018 günü Yeditepe Mahallesinde şüpheli kişi H.T.’den 18 sayı uyuşturucu hap, 1 sayı tabanca ve bu tabancaya ait 5 sayı dolu fişek ele geçirdi. Bekçiler ayrıca 7 Haziran 2018 günü Ünaldı Mahallesi Hasip Dürri Caddesi üzerinde şüpheli kişi C.Y.’den 1 sayı kuru sıkı tabanca ve bu tabancaya ait 40 sayı fişek, 9 Haziran 2018 günü Bozoklar Mahallesinde şüpheli şahıslar E.K. ve M.D’den 20 kök dişi hint keneviri ve 11/12 Haziran 2018 günü haklarında yakalama emri bulunan 2 şahsın yakalanarak 5,4 gram uyuşturucu maddesi ele geçirilmesi olaylarını da aydınlattılar. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ