Dizi

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu ne? Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler?

Aylardır beklenen dizi Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncuları sete çıktı. Peki Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu ne? Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler?

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu ne? Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncuları kimler gibi soruların yanıtları diziyi izleyecek milyonlarca kişi tarafından merak ediliyor. Gelelim detaylara…

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca yepyeni bir işe imza atmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl Özbekistan’ı ziyaret eden Kaynarca çok etkilendiğini ve bir proje gerçekleştirmek istediğini o dönemde belirtmişti. Oyuncu o kadar etkilendi ki yeni dizisinin konusu da Türk devletleri oldu.

Hatta Okay Kaynarca, Özbekistan’ın Semerkand şehrini ziyaretiyle ilgili yazdığı mesajında, Türk – Moğol imparatoru Timur’u öven mesajlar paylaşmıştı. Oyuncu, “Avrasya’nın her köşesinde kasırga gibi esen, Türk / Moğol kültürü ve Türk / İslam kültürünü inşa etmiş, Bozkırın son göçebe Fatihi Timur” diyerek de güçlü bir mesaj paylaşmıştı.

film 102681 1280

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi için Ocak ayından itibaren çalışmalara başlandı. Bir yandan hazırlıklar devam ederken oyuncular da sete çıktı. Böylelikle Oktay Kaynarca’nın yeni dizisinden ilk görüntüler de ortaya çıktı. Usta oyuncu, hem başrolünde yer aldığı hem de yapımcısı olduğu yeni dizi ile çok ses getireceğe benziyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam ne zaman başlayacak?

Dizi Eylül ayından itibaren atv ekranında yayınlanacak.

Oktay Kaynarca dizi ile ilgili konuşmuştu. Kaynarca dizinin yeni sezonun lokomotifi bir iş olacağını ve çok etkili bir hikayesinin bulunacağını söylemişti.

Oktay Kaynarca, artık ekranda Cezayir karakteri ile yer alacak.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin konusu nedir?

Köklü ve güçlü bir aileden gelen Cezayir Türk, devleti için çalışan ve kötü bir sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alır. Devletin bekası ve ailesinin güvenliği için öldü gösterilir ve yeni bir hayata başlar.

Cezayir Türk, yurtdışındaki operasyonlarda bir yaralanma sonucu sınır tanımayan doktorlardan Firuze ile tanışır. Her ne kadar eşini ve ailesini özlese de onlara bir daha dönemeyeceğini bilir.

Firuze’ye aşık olan yeniden bir aile kuran Cezayir, bir süre sonra deşifre olur ve tekrardan hayata, İstanbul’a dönmek zorunda kalır. Fakat bu gelişmelerden ne yeni ailesinin ne de senelerdir onu özleyen ve mezarında dua eden ailesinin haberi vardır. Emanet ederek geride bıraktığı İstanbul ise bambaşka bir İstanbul olarak karşısına çıkar

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin oyuncuları kimler?

Oktay Kaynarca, Pelin Akil, Eren Vurdem, Işıl Yücesoy , Mina Derman, Ali Seçkiner Alıcı, Burcu Binici, Batuhan Sezer, İnanç Konukçu, Pelin Uluksar, Ragıp Savaş, Hakan Karahan, Erkan Sever, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Selçuk Kılıç, Umut Mirza, Değer Alp, Aslı Sevi, Melisa Duru Ünal, Ömer Kurt, Ziya Kürküt, Ahmet Yıldırım, Tanıl Yöntem, Doruk Öztürk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu