Gündem

Benzin ve motorinde indirim ya da zam var mı? İşte güncel akaryakıt fiyatları!


Milyonlarca sürücü akaryakıt fiyatlarındaki son durumu merak edip araştırırken, benzin ve motorine gelen indirimler de yüzleri güldürmüştü.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre, güncel akaryakıt fiyatları indirim ve zam haberleriyle sık sık gündeme geliyor. Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika bilgilerine göre, brent petrole bağlı olarak benzin ve mazot (motorin) fiyatlarındaki hareketlilik sürüyor. Aktarılan detaylara göre son zamanlarda sık sık gündeme gelen brent petroldeki düşüş, indirim beklentilerini de beraberinde getiriyor. Yaşanan gelişmeler böyle olunca da sürücüler Benzin ve motorinde indirim ya da zam var mı sorusunun yanı sıra güncel akaryakıt fiyatlarını da merak ediyor ve araştırıyor. İşte güncel akaryakıt fiyatları!

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen benzin fiyatları ile ilgili son dakika gelişmeleri, haftanın 4. işlem gününde de merak ediliyor ve araştırılıyor. Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, brent petrolde yaşanan ciddi düşüş birden fazla indirimi beraberinde getirmiş ve milyonlarca sürücünün de yüzünü güldürmüştü.

pexels skitterphoto 9796 6 1
akaryakıt

Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika verilerine göre, mazot ve benzine gelen indirim sonrası akaryakıt fiyatlarına bugün zam ya da indirim gelip gelmediği merak ediliyor ve araştırılıyor. Konu ile ilgili yaşanan son dakika gelişmelerini merak eden milyonlarca sürücü de “Güncel akaryakıt fiyatları ne kadar? Güncel benzin fiyatları ne kadar? Benzin ve mazota zam ya da indirim var mı gibi soruların yanıtını merak ediyor ve araştırıyor.

Peki, İstanbul, Ankara ve İzmir’de akaryakıt fiyatları ne kadar? İstanbul’da benzin fiyatları ne kadar? Ankara’da akaryakıt fiyatları ne kadar? İstanbul’da güncel mazot fiyatları ne kadar? İzmir’de güncel benzin fiyatları ne kadar?

BENZİNE 50 KURUŞLUK İNDİRİM GELMİŞTİ

Konuyla ilgili olarak aktarılan son dakika bilgilerine göre, benzine indirim gelmiş ve 27 Temmuz Çarşamba günü pompaya yansımıştı. Gelen son indirimle beraber benzin fiyatları 50 kuruş düşmüş oldu.

MOTORİNE 92 KURUŞ İNDİRİMLİK

Yine aktarılan son dakika detaylarına göre, gündemden düşmeyen brent petroldeki düşüş sonrası motorine de 92 kuruşluk indirim geldi. Konu ile ilgili olarak aktarılan detaylara göre, söz konusu indirimden sonra mega kent İstanbul’da motorin fiyatları 25 TL’nin altına düşmüş oldu.

AKARYAKIT FİYATLARI NE KADAR? GÜNCEL AKARYAKIT FİYATLARI 28 TEMMUZ 2022

pexels markus spiske 92077 1
benzin

İSTANBUL BENZİN VE MAZOT FİYATLARI 28 TEMMUZ 2022

İstanbul’da 1 litre benzin fiyatı: 22.25 TL/LT
İstanbul’da LPG fiyatı: 10.79 TL/LT
İstanbul’da 1 litre motorin fiyatı: 24.53 TL/LT

ANKARA BENZİN VE MAZOT FİYATLARI 28 TEMMUZ 2022

Ankara’da 1 litre mazot fiyatı: 24.62 TL/LT
Ankara’da 1 litre benzin fiyatı: 22.36 TL/LT
Ankara’da LPG fiyatı: 11.05 TL/LT

İZMİR BENZİN VE MAZOT FİYATLARI 28 TEMMUZ 2022

İzmir’de 1 litre benzin fiyatı: 22.36 TL/LT
İzmir’de LPG fiyatı: 10.73 TL/LT
İzmir’de 1 litre motorin fiyatı: 24.65 TL/LT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu