Magazin

Berfu Yenenler’den bomba paylaşım! Görenler şokta! Hamilelikten önceki halinden daha zayıf!

Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler geçtiğimiz haftalarda ikinci bebeğini kucağına almıştı. Resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken güzeller güzeli Berfu Yenenler’den bomba bir son dakika paylaşımu geldi.

Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika detaylarına göre, oyuncu ve sunucu Eser Yenenler’in, tescilli güzel eşi Berfu Yenenler öyle bir paylaşım yaptı ki görenlerin dudakları uçukladı. Geçtiğimiz haftalarda ikinci oğlu Mete’yi kucağına alan taze anne hamilelikten önceki halinden bile daha fit görünüyor.

60708b825542811a385a1491

Resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken ve sık sık kendinden söz ettirmeyi başaran güzeller güzeli Berfu Yenenler bu kez de fit vücudu ile dillere düştü. Konu ile ilgili olarak aktarılan son dakika detaylarına göre, oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yenenler, iki yıl kadar önce dünya evine girmişti. Aynı yıl ilk oğulları Kuzey’i kucaklarına alan ünlü çift, iki hafta önce oğulları Mete’nin doğumuyla ikinci kez anne-baba olmanın heyecanını yaşadılar.

60708b415542811a385a148f

Paylaştığı herşeyle kendinden söz ettirmeyi başaran Berfu Yenenler bu kez de fit vücudu ile dillere düştü. Oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yenenler, iki yıl önce dünyaevine girmişti. Aynı yıl ilk oğulları Kuzey’i kucaklarına alan ünlü çift, iki hafta önce oğulları Mete’nin doğumuyla ikinci kez anne-baba olmanın heyecanını yaşadılar.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Yenenler çifti eğlenceli ev halleri ile kısa sürede çok beğenilen bir çift olmayı başardılar.

Kısa sürede forma girdiği gözlemlenen Yenenler belli ki fit pozlarını daha çok paylaşacak.

Tescilli güzel Berfu Yenenler “Yaza iki oğlanlı ve fit bir ana olarak girebilir miyim?” notunu düştü.

60708b1b5542811a385a148b

Yenenler, sonrasında ise “Fotoğrafta shop var diyen beni üzer kankilerim. Vücuduma niye shop yapayım? Yapacak olsam da niye paylaşayım? Hadi Filtreler falan neyse de…”şeklinde bir paylaşım yaptı.

60708b175542811a385a1487

Tescilli güzel Yenenler daha önce de bir çok konuyu tiye almıştı. Geçtiğimiz günlerde bir aile fotoğrafı paylaşmıştı. Photoshop uygulamasıyla çocuklarının yüzünü eşinin yüzüyle değiştiren Yenenler, bu kareye “Mutlu aile fotoğrafı” mesajını düşmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu