DünyaGündem

Biden’ın test sonucu açıklandı!

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE COVİD-19 OLDUĞU AÇIKLANAN BIDEN’IN SAĞLIK DURUMU!

Son dakika haberi bu kez Amerika Birleşik Devletleri’nden geldi. Covid-19 testi pozitif çıkan ve karantinaya alınan Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden’ın testinin şimdi de negatif çıktığı duyuruldu. Ntv.com.tr‘de yer alan habere göre; geçen hafta Covid-19’a yakalanan 79 yaşındaki Joe Biden’ın yakında izolasyondan çıkacağı belirtildi.

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden’ın doktoru olan Kevin O’Connor, 79 yaşındaki başkanın sağlık durumuna ilişkin bir açıklama yaparak, şunları aktardı:

“Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Joe Biden’ın Covid-19 testleri nihayet negatife döndü. Joe Biden’ın ateşi yok. Bu nedenle Amerika Birleşik Devletleri Başkanı sıkı izolasyon önlemlerini durduracak.” Bununla birlikte Doktor Kevin 0’Connor, hastalığın yeniden nüksetme riskine karşın sık sık test yapılacağını ve Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın başkalarının yanındayken de 10 gün boyunca maske takmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

ÖNCE KANSER OLDUĞU ZANNEDİLMİŞTİ!

Amerika Birleşik Devletleri’nin Delaware eyaletindeki İklim Değişikliği konulu toplantıda yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çeken Başkan Joe Biden, kanser olduğunu belirterek  “Ben ve birlikte büyüdüğüm birçok insan kanser hastasıyız” demişti.  Kısa süre içerisinde özellikle Cumhuriyetçilerin haberi ve konuşmayı yaymasının üzerine Beyaz Saray açıklama yaptı. Açıklamada “Başkan Biden yıllar önce geçirdiği cilt kanseri hastalığından bahsediyor” ifadesine yer verildi.

Önerilen İçerik :   Kubilay Aka'ya hapis şoku! Cinsel içerikli görüntülerini ifşa etmişti! Sular durulmuyor!
thumbs b c f2f5da8facde0228bea283ed644df8ce

ARDINDAN COVİD-19 OLDUĞU AKTARILMIŞTI!

Beyaz Saray geçen hafta Joe Biden’ın covid-19 testinin pozitif olduğunu duyurmuştu. Yapılan yazılı açıklamada, Joe Biden’ın semptomlarının çok hafif olduğu ve iyileşene kadar da karantinada kalacağı aktarılmıştı. Ancak, tüm görevlerini telefon veya çevrimiçi görüşmeler aracılığıyla süreceği kaydedilmişti. Şimdi ise artık negatife döndüğü kaydedildi. Öte yandan Joe Biden’ın yakalandığı virüsün büyük olasılıkla bir varyant olabileceği de aktarılanlar arasında.

JOE BIDEN KİMDİR?

Joseph Robinette Biden Junior, Amerika Birleşik Devletleri’nin görevde olan 46. başkanı olup, Amerikalı politikacı ve eski bir avukattır. Demokrat Parti’nin üyesi olan Joe Biden, 2009-2017 tarihleri arası Amerika Birleşik Devletleri’nin 47. başkan yardımcılığı, 1973-2009 tarihleri arasında ise Delaware Senatörlüğü görevlerini yapmıştır. 20 Kasım 1942 doğumlu olan Joe Biden, 79 yaşındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu