EKRANLARIN ÇOCUK YILDIZI OLARAK SEVİLEN OYUNCU SEKTÖRE “ALİYE”DİZİSİYLE GİRİŞ YAPMIŞTI!

Son dönemde Yakamoz S-245 dizisiyle adından sıklıkla söz ettiren Ecem Uzun ve Deniz Şeremetli dünya evine girdi. 17 Haziran 1992’de İstanbul’da dünyaya gelen Ecem Uzun, 8 yaşından beri bu mesleğin içindeydi. İlk olarak yayınlandığı dönem çok ses getiren, “çocuklarım olmadan asla” sloganıyla kalpleri titreten eski efsanelerden, Sanem Çelik’in canlandırdığı Aliye dizisiyle oyunculuk kapılarını aralamıştır. Nejat İşler tarafından canlandırılan Doktor Deniz karakterinin kardeşi Gülbin karakterini canlandıran Ecem Uzun, duayenlerle çalışarak kendisini yetiştirmiştir. Daha sonra Gönül Salıncağı, Geniş Zamanlar ve Pulsar dizileriyle de adından sıklıkla söz ettirmiştir. Özellikle Ayşe Kulin’in aynı adlı eserinden uyarlanan Geniş Zamanlar dizisinde Zuhal Olcay ve Oktay Kaynarca gibi isimlerle çalışma şansı elde etmiştir. Daha sonra Star Tv’nin yayınlandığı zaman çok ses getiren, uzun süre gündemden düşmeyen, Sinem Kobal, Burak Özçivit ve Merve Boluğur’u bir araya getiren Küçük Sırlar dizisinde de rol alan Ecem Uzun artık piyasaya kendisini ispatlamıştır. Şimdilerde Netflix dizisi olan Yakamoz S-245 dizisiyle büyük beğeni toplayan Ecem Uzun bu işin mutfağından gelmektedir. Ntv.com.tr‘de yer alan habere göre de Küçük Sırlar, Şeref Bey ve Jet Sosyete gibi yapımlarla tanınan oyuncu Ecem Uzun, hayatını  Deniz Şeremetli ile birleştirerek dünya evine girmiştir.

Bir dönemin çocuk yıldızıydı... Son halini görenler gözlerine inanamadı!

ECEM UZUN EVLENDİ!

Deniz Şemeretli ile olan ilişkisini evlilikle taçlandıran Ecem Uzun, sevenlerine “Daha dün küçücüktün. Ne zaman bu kadar büyüdün? Resmen gözlerimizin önünde büyüdün.” gibi yorumlar yaptırdı. Ecem Uzun da diğer meslektaşları gibi gözler önünde büyüyen çocuk yıldızlardan sadece biri.. Kimler kimler gözler önünde büyümedi ki…

Bir dönemin çocuk yıldızıydı... Son halini görenler gözlerine inanamadı!

Ecem Uzun ve Deniz Şeremetli çiftini bu mutlu günlerinde aileleri ve yakın dostları da yalnız bırakmadı.

Çiftin düğün gününe dair fotoğraflarını yakın dostları ve arkadaşları sosyal medya hesaplarından da paylaştı. Çok güzel, özgün ve orijinal düğün fotoğrafları paylaşılan Ecem Uzun ve Deniz Şeremetli çiftinin mutluluğu ve heyecanı gözlerinden okunuyordu. Düğün öncesi arkadaşlarıyla Bozcaada’da bir araya gelen güzel oyuncu Ecem Uzun, “Bride’lar vardır” yazarak fotoğraflar paylaşmıştı.