Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Bir Üniversite Öğrencisinden Profesöre Wakanda Şakası

  • 15 Haziran 2018
  • 457 kez görüntülendi.
Bir Üniversite Öğrencisinden Profesöre Wakanda Şakası
Konu Altı

Üniversite öğrencileri birazcık fırlama olabilirler. Bu nedenle öğretim görevlilerinin de günlük yaşamlarına göre öğrencilere karşı biraz daha uyanık olmaları gerekiyor. Ters takdirde koskoca profesörler öğrencilerin latife malzemeleri haline gelebilirler.

Uluslararası Pazarlama bölümünde üniversite öğrencisi olan bir Reddit kullanıcısı olan AlexyShved1, bir ders sırasında güç ve iktisat mücadelesi veren küçük bir Afrika ulusu hakkında sunum yaptı. Bu ulusun adı ise Wakanda’ydı.

Wakanda ismi tanıdık mı geldi? Evet, Wakanda’yı hepimiz biliyoruz. Yani en azından Alexy’nin sunum yaptığı profesör dışında. Talihsiz profesör, öğrencisinin hayali bir millet hakkında sunum yaptığından bihaber şekilde 11 dakikalık sunumu dikkatli bir şekilde izledi.

Alexy’nin sunum sırasında son radde kararlı, kendinden emin olması ve Wakanda’yı son radde detaylı bir şekilde anlatması, profesörün böyle bir ulusun varlığına inanmasına yeterli olmuş. En azından eve gidip bir Google araması yapana kadar.

Alexy bu sunumu bölüm arkadaşlarının önünde gerçekleştirdi. Yani aslında profesör hariç herkes durumun ne olduğunu biliyordu. Ama tenis maçları haricinde TV ile pek arası olmayan profesörümüz, anlatılan ulusun bir sinema filmine ait olduğunu ayrım edemedi.

Profesör daha sonra Alexy’ye bazı sorular sordu ve Alexy bunun bir latife olduğunu, tüm sınıfın da bu şakaya iç olduğunu belirtti. Profesörün bu şakayı gülünç bulup bulmadığını bilmiyoruz ama Marvel hayranları için eğlenceli olduğu kesin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ