Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Birçok Gayrimenkulü Bulunan Kadının Cansız Bedeni Minibüs Bagajında Bulundu!

  • 30 Ekim 2018
  • 442 kez görüntülendi.
Birçok Gayrimenkulü Bulunan Kadının Cansız Bedeni Minibüs Bagajında Bulundu!
Konu Altı

İstanbul’da çok sayıda gayrimenkulü bulunan, boşandığı eski 2 eşi ve sevgilisiyle arasında maddi problemler bulunan bir kadın, eski minibüsün bagajında hayatını kaybetmiş bir şekilde bulundu. Eski minibüs bagajından çıkan cesetin Oruçoğlu’nun cesedi olduğu bilgisine ulaşıldı.

İstanbul’da ikamet eden ve birçok gayrimenkulü olduğu öğrenilen henüz 45 yaşındaki Nazmiye Oruçoğlu, 6 Eylül tarihinden beri kayıp. Yakınlarının 6 Eylül’den itibaren Oruçoğlu’na ulaşamamasıyla birlikte her yerde arama çalışmaları başlatıldı.

Oruçoğlu’dan haber alamayan ve hiçbir yerden en ufak ipucu dahi bulamayan Oruçoğlu’nun yakınları ise Müge Anlı’nın programına başvuru yaparak Oruçoğlu’nun bulunması için çalışma yapılmasını istedi. Esrarengiz olayı didik didik araştırarak sonuca ulaşmaya çalışan Müge Anlı, Oruçoğlu’nun 6 Eylül, yani kaybolduğu tarihte en son konuştuğu kişinin eski eşi olan Yüksek Y. olduğu bilgisine ulaştı. Yapılan iddialara göre Yüksel Y., eski eşi Oruçoğlu ile bir minibüsün içerisine bir araya gelmişti.

Araştırmalar tüm hızıyla devam ederken, Kağıthane Cendere Yolu üzerinde terkedilmiş ve uzun yıllardır kullanılmayan bir minibüs bulundu. Minibüsün bagajından çıkan ise bir kadın cesediydi. Yapılan incelemeler ve DNA testiyle birlikte minibüsün bagajından çıkan cesedin Nazmiye Oruçoğlu’nun olduğu tespit edildi.

Cinayeti araştıran polis ekipleri ise Nazmiye Oruçoğlu’nun üzerinde yer alan cep telefonunun sinyalinin kaybolmadan önce en son Çağlayan Adliyesi civarında olduğu bilgisine ulaştı. Bir görgü tanığının da bir süre önce cesedin atıldığı minibüse farklı bir minibüsün yanaştığını söylemesiyle birlikte dikkatler eski eş Yüksel Y. üzerinde toplandı.

Yüksel Y. ve Oruçoğlu’nun bir minibüs içerisinde görüşmesi, polis tarafından yapılan araştırmaların Yüksel Y. üzerinde olmasına sebebiyet verdi. Anlı’nın programına bağlanarak birtakım açıklamalar yapan Yüksek Y., olayla uzaktan yakından hiçbir alaka ve bağlantısının olmadığını iletti.

Nazmiye Oruçoğlu’nun ayrıldığı 2.eşi ve sevgilisiyle de maddi yönden birçok anlaşmazlık içerisinde olduğu da belirtildi. Sır cinayetin aydınlatılması merakla bekleniyor. Bagajdan çıkan cesedin Oruçoğlu’na ait olduğu bilgisiyle birlikte yakınları bunu kimin yaptığının bulunmasını ve hapishaneye gönderilmesini istiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ