Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberstand.com/public_html/wp-content/themes/haber/header.php on line 111

Bitlis’te Askeri Araca Saldırı: 1 Şehit!

Bitlis Bölükyazı köyü civarında askeri araca saldırı gerçekleştirildi. PKK’lı teröristler tarafından saldırı sonucunda 1 binbaşımız şehit oldu. Aynı zamanda 1 güvenlik korucusu ve araç sürücüsü de saldırıdan yaralı olarak kurtuldu.

  • 20 Temmuz 2019
  • 397 kez görüntülendi.
Bitlis’te Askeri Araca Saldırı: 1 Şehit!
Konu Altı

Bitlis’te korucu aracın üs bölgesine intikal etmesi esnasında PKK tarafından önceden yerleştirilen el yapımı patlayıcı patladı. Merkez İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Zafer Akkuş patlama sonucunda şehit oldu.

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, şehide Allah’tan rahmet, ailesine ise sabır ve başsağlığı dilendi. Terör örgütleriyle mücadelenin son teröristte etkisiz hale getirilene kadar süreceğini, hiçbir şeyin yıldırmayacağını ve yıkamayacağını bildirdiler.

Hakurk’ta da Şehit Var

Bunun yanı sıra Irak’ın Kuzey’in de yer alan Hakurk bölgesinde PKK’lı teröristlerle çatışma yaşandığı ve Piyade Uzman Onbaşı Mustafa Ünal’ın şehit olduğu bildirildi. Piyasada Onbaşı Ünal’ın şehit haberi baba ocağına ulaştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ