Ziraat Bankası kredi borçları takibe düşen çiftçiler için ödeme kolaylığı sağlayacak. Tek seferde ödeme yapamayacak olanlara 6 ay fazisiz taksitlendirme imkanı sunulacak.

Ziraat Bankası’ndan açıklama geldi. Borcu olana müjde. Ziraat Bankası kredi borçları takibe düşen çiftçiler için ödeme kolaylığı sağlayacak. Tek seferde ödeme yapamayacak olanlara 6 ay fazisiz taksitlendirme imkanı sunulacak.

30 Kasım’a kadar olan takibe düşen kredi borçları 31 Mart’a kadar ödenirse faiz alınmayacak.

Borcu olana müjde! Ziraat Bankası

Ziraat Bankası Kredi Risk İzleme ve Tasfiye Genel Müdür Yardımcısı Recep Türk, konuyla ilgili “Bu imkân ile 30 Kasım 2021 tarihinde takip hesaplarında borcu bulunan tarımsal kredili müşterilerin, takipteki tarımsal kredilerine yönelik ödeme kolaylığı sunuluyor. 31 Mart 2022 tarihine kadar sürecek uygulamada, takip hesaplarında bulunan tarımsal kredi borcunun tek seferde kapatılması halinde, kredilerin takibe intikal ettiği tarihten sonraki dönem için, temerrüt veya başka herhangi bir ad altında faiz talep edilmeyecektir. Takipteki tarımsal kredinin tek seferde ödenmesi imkânı bulunmaması halinde ise cari kredi faiz oranlarından hesaplanacak toplam borç, tarımsal faaliyetine devam eden müşterilerin gelir elde etme dönemlerine uygun şekilde faizsiz olarak 60 aya kadar taksitlendirilebilecektir” açıklamasını yaptı.

Borcu olana müjde! Ziraat Bankası

Ziraat Bankası’nın bu uygulaması 31 Mart 2022 tarihine kadar geçerli olacak. 30 Kasım 2021 tarihinde tarımsal kredilerden kaynaklı takip hesaplarında bakiyesi bulunan müşteriler uygulamadan faydalanabilecek.

Beni kimse davet etmedi demişti! İlk adımı attı! Boşanıyorlar!

Borcu olana müjde! Ziraat Bankası’ndan açıklama geldi!

Üç Kız Kardeş dizisi nerede çekiliyor? Konusu ne? Fragmanı yayınlandı!

Sosyal Medyada Beddua Eden 22 bin TL Ödeyecek! Mahkemeden şok karar! Bundan Sonra Böyle Duymayan Kalmasın!

Survivor Atakan ile Dalaka ayrıldı mı? Atakan’dan bomba Dalaka itirafı!