Dizi

Bu gece Duy Beni gecesi!

DUY BENİ 4.BÖLÜMDE NELER OLACAK? FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Helin Kandemir, Burak Can, Caner Topçu, Sümeyye Aydoğan ve başarılı duayenler Durul Bazan ile Murat Daltaban’ın yer aldığı Duy Beni dizisinden 4. yeni bölüm fotoğrafları yayınlandı. Yeni bölüm fotoğrafları yayınlanan Duy Beni 28 Temmuz Perşembe akşamı Star Tv’de seyirci karşısına çıkacak.

Yayınlandığı günden beri çok ses getiren, iki kişiden birinin izlediği dizi olan gençlik dizisi Duy Beni başarılı grafiğini yükselerek sürdürüyor.Her bölümü olay olmaya devam eden dizi en çok izlenenler ve en çok takip edilenler arasında yer almaya devam ediyor. Ntv.com.tr‘de yer alan haberin içeriğine göre; işte bir önceki bölümüyle nefes kesen ve en heyecanlı yerde biten dizinin yeni bölüm konusu!

86829

4. BÖLÜM KONUSU

Kanat’ın Ekim’i birdenbire öpmesi ve ardından yaşanan olaylar akıllara bir çok soruyu da beraberinde getirir. Ekim’i o ormandan kurtaracak olan kişi de yine oldukça şaşırtıcı biri olacaktır. Melisa geceyle ilgili Kanat’ı sorguladığında Ekim tüm gerçekleri olduğu gibi açıklamak zorunda kalır. Öfkeden delirme sırası ise bu kez Melisa’dadır. Yaşananlar Kanat’ın açıkladığı gibi bir oyun mu yoksa gerçeğin bir parçası mıdır? Gerçekler ne derecede gerçektir. Yalanlarla iç içe girmiş bu kirli dünya da kim temizdir?  Diğer yandan da okuldaki zorbalığın kurbanı bu kez Emine’dir. Ancak bu kez zorbaların karşısında çok güçlü biri vardır. Selim Öğretmen! Bahar öğretmen ile birlikte okulda buldukları bir dilekçenin peşine düşerler. Bu dilekçeyle beraber bütün sırlar perdesi aralanır. Tüm  bunlar yaşanırken mahallede ise bambaşka olaylar olur. Leyla’yı ziyarete gelen sürpriz ziyaretçi onu tekrar okula döndürecek ilk adımların da atılmasına sebep olur. Ekim ise karmakarışık duygular ve hisler içindedir. Ne kadar istemese de, ne kadar direnmeye çalışsa da, Kanat’a doğru gönlü meyillenmiş, uçuşmaya başlamıştır. Yine de asla amacından sapmaz. Herkesin maskesini düşürecek bir oyun oynamaya karar verir. Fakat hiç beklenmedik bir olayla kendi oyununda kendisi yenilir. Üstelik bu oyunda tam karşısında da can dostu Leyla durmaktadır. 

86826

Önerilen İçerik :   Üç Kuruş oyuncuları belli oldu mu? Üç Kuruş oyuncu kadrosu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu